Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Színházba akar vinni randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színházba akar vinni randizni egy Sexpír darabra. Engem ezek nem érdekelnek, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval, aki első randiként színházba hívott. A lényeg, hogy én nem nagyon értékelem az ilyen randikat. Sokkal jobban szeretem, ha beülünk egy kávézóba vagy pubba és beszélgetünk órákon keresztül. Nem szeretem a mozit, színházat és hasonlókat randiként, ahol nem a beszélgetésen és egymás mellett ülésen van végig a hangsúly. A megbántása nélkül hogy mondjam meg hogy Sexpír helyett inkább üljünk be valahová egy pohár bor társaságában?
2015. jan. 12. 11:13
1 2 3
 1/22 aladar12 ***** válasza:
77%

így, ahogy itt leírtad.

ja és Shakespeare (ennyire nem bonyolult leírni), még mobilról sem.

2015. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 PearlDiver ***** válasza:

Mondd neki hogy őszinte szeretnél lenni vele és nem annyira vagy oda a színházért, de értékeled az ötletét és nagyon szívesen randizol vele szóval kéne találnotok olyan alternatívát amit mindketten szívesen csináltok.

Értelmes ember ezt felfogja és nem sértődik meg.

2015. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Írd le neki így a Shakespeare-t, ahogy itt is: Sexpír. Tuti ő maga fogja meggondolni és nem akar többet színházba vinni, de lehet, hogy máshova sem :D
2015. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Első randinak tényleg nem a színház az ideális.

A problémád is érthető a dologgal.

Viszont a "sexpír" egy kicsit kicsapta a biztosítékot.

A kultúra viszont jó dolog, szóval a későbbiekben azért ne zárkózz el előle teljesen.

2015. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mindenségit, azt hittem, ez valami erotikus alternatív darabot jelent, amiről még nem hallottam. Túlságosan is jóindulatú vagyok a kérdezőkkel szemben. :(
2015. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sexpír helyett pia, hát igen, egy kutyának is hiába mutogatsz Van Gogh-ot.. :D
2015. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt a rohadt életbe! Sexpír!!!!

Pedig szedhetnél egy kis műveltséget magadra, bár tudom, az hamarabb meglátszik, ha iszol, mint ha olvasol :)


Azzal egyébként egyetértek, hogy első randiként beszélgetős helyet kell választani.

2015. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki nyugodtam, hogy:

-Ne haragudj, de egy műveletlen liba vagyok, és nem szeretném ha ez megváltozna!

Vigyél fel inkább hozzád, és sámfázzunk egy nagyot!

Piát hozzál!

2015. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Sexpír. Én ettől majdnem hanyattfordultam a székemen. Nincs szükség itt szavakra, írd le neki így, és szerintem röpke 30 másodperc alatt megoldódik a problémád, nem fog többet elhívni sehova. Művelődni lenni nem ciki ám, habár abból tényleg senki nem lett még celeb.
2015. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 PearlDiver ***** válasza:
Aki a Sexpir miatt szólogat be a Kérdezőnek, legyen szíves elolvasni Michael Ende Végtelen Történet c. könyvét (ha már olyan sokra tartjátok az irodalmi műveltséget), látni fogjátok, hogy egy elismert író is leírta ugyanígy (legalábbis a magyar fordításban így van de a lényeg hogy szándékosan nem Shakespeare).
2015. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!