Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Színházba akar vinni randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színházba akar vinni randizni egy Sexpír darabra. Engem ezek nem érdekelnek, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval, aki első randiként színházba hívott. A lényeg, hogy én nem nagyon értékelem az ilyen randikat. Sokkal jobban szeretem, ha beülünk egy kávézóba vagy pubba és beszélgetünk órákon keresztül. Nem szeretem a mozit, színházat és hasonlókat randiként, ahol nem a beszélgetésen és egymás mellett ülésen van végig a hangsúly. A megbántása nélkül hogy mondjam meg hogy Sexpír helyett inkább üljünk be valahová egy pohár bor társaságában?
2015. jan. 12. 11:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jesszus, utolso. Ott a Sexpir csak egy iroi eszkoz ( ertsd: a megszenelyesitett szereplo nem tudja helyesen leirni, illetve nem akar azert ennyire direktben utalni ra. A kerdezo viszont csak szimplan muveletlen.
2015. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Itt amit kiírtam nem tudommegváltoztatni, szerkeszteni szerintem.

És jártam már úgy, hogy a teló nem azt írta amit szándékoztam, persze ebben benne van a nem oda figyelés, nem maximális odafigyelés.

Tehát aki itt mind okos az előítéletes is. SImán lehet, hogy nem olyan művelt a hölgy, de, hogy "mindenki" rögtön el, és megítéli a másikat ismeretlenül. Az teljesen korrekt gondolom. AZ elfogadás/ hibázás az mint emberi oldalról másképp való megközelítése az lehetetlen? Ti mind teljesen hibátlanok vagytok? :) Szerintem mind nekem, mind neketek, sőt mindenkinek vannak hibái amit bőven javítgathatnánk magunkon, és utána szólogathatnánk be másnak, meg ítélkezhetnénk. :)

Tudom ez alapműveltség mondhatjátok. Egy kérdés..? ha én csak ezt és méh másik három híres irodalmárnak nem tanulom meg a nevét, és a vele kapcsolatos dolgokat kapok pár egyest. És simán minden mást tanulok, veszem az akadályt, mert így döntök, nem érdekel az a személy az a dolog. Akkor simán elvégzem a sulit. És soha életemben nem lesz rá szükségem, hogy ki volt, mit írt mikor stb. simén leszek egy jó autószerelő vagy eladó, de akármi mást is sorolhatnék még kb. Tudom vitás lesz ez a hozzászólásom meg tduok érteni bárkit, kérdés hány ember gondolkodik el valójában azon, hogy "kiröhögik" azokat akik mások és azt nem veszitek észre, esetleg, hogy ti is mindenki "más" bizonyos szempontból. Na de ez van. Ha az a srác művelt nőt keres, vagy olyat akinek fontos a színház akkor pont örülhet, hogy hamar kiderül. Ezen nem gondolkozik senki? Én tökre örültem, hogy volt olyan barátnőm élettársam aki miatt megtanultam, hogy mi is ami fontos nekem, és olyan nőt találtam magam mellé akit igazán tudok értékelni, mert tudom másokban mennyire nincs az meg esetleg amire én vágytam. Sokminden amit hibának gondolunk, az valójában örömhír, csak nem tudjuk sokan látni a jó oldalát. De ítélkezni azt mindenki tud kb. tisztelet a kivételnek :)

2015. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 PearlDiver ***** válasza:
#11 honnan a rákból tudod ilyen biztosan, hogy műveletlenségből írta Sexpírnek...? És nem mondjuk a pillanatnyi tréfás hangulata miatt?
2015. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Elöbb tanulj már meg írni....utána talán.
2015. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Amugy a kérdésedre válaszolva:mondjuk mondjad hogy aznap mégse érsz rá és nagyon valószínű hogy legközelebb máshova hív majd.
2015. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.


A kérdés annak a kampánynak a része volt, ami arra kívánta felhívni a figyelmet, hogy mekkora idióták azok az emberek, akik a szex (sz-szel!) szót sex-nek írják.


Kérlek te soha ne írd a szex szót sexnek. Ez a magyar nyelv szabályai szerint seksznek ejtendő.


Itt egy másik kérdés, ami szintén ezzel foglalkozott. Ott a sexag (segg szag) szó került kifigurázásra úgy, ahogy itt a Sexpír (Shakespeare).

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__64..


Rohadjon meg minden magyar, aki a szex szót sex-nek írja. Remélem ők akkor seksznek is ejtik! Köszönöm a figyelmet!

2015. jan. 24. 12:53
 17/22 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, ez a sex dolog engem is nagyon irrital.
2015. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 aladar12 ***** válasza:
bizonyos helyzetekben van értelme a szex helyett a sex szót használni. (pl káromkodásszűrőknél) de az ilyenek mint, sexpír és sexag azért kiborító és amikor elolvastam le akartalak vadászni és élvezettel megkínozni.
2015. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Legyen nemes egyszerűséggel Seggszpír.
2015. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Őszintén, elég gyanús volt a kérdés. Láthatóan helyesen írsz és nem értettem, hogy írhattad a Shakespeare-t, "Sexpírnek".
2016. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!