Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne leszólítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne leszólítani? (lent egy picit részletesebb)

Figyelt kérdés
na arról lenne szó hogy én elég félénk vagyok és nem tudom hogy hogyan szólítsak le egy lányt. léci valami olyat írjatok ami leginkább sulira meg utcára jó, olyat amivel le lehet szólítani olyan lányt is akit pl még soha sem láttam vagy cska látásból ismerem de soha nem is köszöntünk, meg még hogy ezután mivel tudnám egy csöppet előrébblendíteni a dolgot hogy lehessen jól folytatni a beszélgetést. köszönöm az ÉRTELMES!!!! válaszokat
2010. febr. 7. 01:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
van itt jó azoknak köszönöm de... xd
2010. febr. 7. 16:55
 12/13 anonim ***** válasza:
én azt szoktam hogy:szúrnám a fosódat ez 95% ban bejön
2010. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:D:D:D annyira vicces amikor Barney Stinson féle csajozási módszert lesik el páran :D:D az a fura hogy van olyan csaj akinek ez tényleg bejön.... sajnos aki nekem kéne az nem ilyen :( én is hasonló cipőben járok, nem tudom hogy megszólítani, nem tudom milyen ürügyet találhatnék ki, ha egyszer beszélek vele akkor már menne minden, de a kezdés k*rvafontos és ez nekem valahogy nem megy :(
2010. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!