Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kavarok egy fiuval akibe naon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarok egy fiuval akibe naon bele zugtam es azt mondta ő is palyazik ram. Szombaton vele voltam eleg sok minden tortent, de nem jarunk. Mit tegyek? Én meg szeretnem kapni.

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
pontosan mi történt? Lehet, hogy egy éjszakára pályázott Rád, megkapta, és annyi is volt!
2008. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat pontosan megulyazott ,,, ennyi meg smaroltunk ... ő is jol erezte maat velem azt mondta... de én akarok tole tobbet mint baratsag ... :( mit tegyek ? :(
2008. aug. 18. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem beszélgess vele, és ha erre a megujjazós dologra terelődik a téma, kérdezz rá, hogy volt-e annyira jó, hogy esetleg komolyabban gondolná-e...
2008. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha normális akkor szépen fog válaszolni és normálisan el tudtok vele beszélgetni a történtekről...ha viszont bunkózik ill. flegma akkor hagyd a fenébe, próbáld meg elfelejteni...nehéz lesz, de hidd el 100 meg 100 pasi rohangál ebben a nagy világban...

Én is így vagyok egy pasival...találkozunk, beszélgetünk, dvd, aztán sex és hazamegyek! Már ez megy lassan egy éve...többet szeretnék tőle csak sajnos én nem merek lépni...Te azonban tanulhatnál az esetemből...

Sok sikert! Aztán írj, hogy mi történt! :)

2008. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mno .. hat nemreg megkerdzetem tole es azt mondta hogy lehet szo jarasrol de viszont meg tobbet kel nekunk talizni .... csak aza baj hogy 25 km-re lekik tolem es nem tudunk talizni csak max havonta 3-szor ugy igazan kozelebbrol ... de amugy egy varosba jarunk suliba ... szal nem tudom ... rendes nagyon rendes... inkabb varok .. nem nyomulok ...
2008. aug. 18. 20:15
 6/7 anonim válasza:
25km olyan messze van?
2008. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nincs messze annak akinek van jogsija es el tud jonni autoval ... szal igy ...
2008. aug. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!