Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton találkozom vele, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton találkozom vele, és már meg szeretném?

Figyelt kérdés

Szombaton találkozom egy lánnyal már ismerem meg minden de össze szeretnék jönni vele. Mindig amikor beszélgetünk ilyen meg olyan szivecskékkel halmoz . De én meg beleszerettem egy ideje és valahogy meg akarom csókolni vagy legalább megpróbálni. Múltkor amikor megöleltem véletlenül ugyan abba az irányba dőltünk de elfordult ...nemtudom miért. Amúgy tök rendes csaj,szóval tippeket szeretnék hogy tdujam meg hogy bejövök e neki és próbálkozzak be nála?


Köcceeee


2011. jan. 10. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
ha jól értem akkor már multkor azt hitte meg akarod csokolni, de ezek után is találkozik veled, ugyhogy szerintem most fogja engedni hogy megcsokold. nem tudom hogy ez a egyirányba dőlös szituácio hol volt, de szerintem első csoknak jobb ha kettesben vagytok.
2011. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!