Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lehetséges, hogy beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy beleszerettem egy nem létező személybe?

Figyelt kérdés
Van egy könyv (Láthatósági mellény lúzereknek)és van benn egy fiú,és magam se értem,de beleszerettem.Ez hogy lehet?Jaj.(tudom,most teljesen hülyének néztek,de ő pont az a személy azokkal a tulajdonságokkal,aki nekem tetszene.)

2014. dec. 26. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs semmi baj:)) igen belezúgtál... de ez egy természetes dolog:)) nekem is volt ilyen rengetegszer... de ez csak azt bizonyítja hogy neked az olyan típusú srácok jönnek be mint a könyvben lévő...!! Ismerkedj minél több fiúval és találd meg aki ugyanolyan vagy legalább nagyon hasonló mint ő:)) hidd el meglesz:))
2014. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. ;)
2014. dec. 26. 12:22
 3/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
Semmivel sem "cikibb" ez, mint az ú.n. "szerelem első látásra". (Számodra) ott sem létezik még az adott személy, csak a testét látod, a hiányzó részeket pedig kiegészíti az elméd és/vagy szíved.
2014. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is szerelmes vagyok egy manga karakterbe :) (yumemiru Taiyou, Zen) ^^
2014. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!Így már egy kicsit jobban érzem magam. ;)
2014. dec. 28. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
:D szerintem ez amugy teljesen normalis (utolso voltam)
2015. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze. Én is rendszeresen beleszeretek könyv és animeszereplőkbe x33
2017. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!