Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy beleszerettem? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előre bocsánatot kérek, mert érzem hosszú lesz.. de aki ráér az olvassa el, és előre köszönöm annak aki segít!:) (NORMÁLIS válaszokat!!!)

Na szóval.. 16 éves vagyok, de mivel sokat költözünk ezért nem volt még komolyabb kapcsolatom.

Van egy srác, akit egy közös ismerősünkön keresztül ismertem meg. (Előtte is ismertem látásból). Ez a közös ismerősünk nekem egy jó barátom, neki pedig akkor a barátnője volt. Mikor szakítottak akkor én vigasztaltam a srácot, és ez eléggé közel hozott minket egymáshoz. (Akkor még nem éreztem iránta semmit, max barátságot, de akkor még azt se nagyon, mert nem ismertük kellően egymást..).

Ez a szakítás már kb egy éve volt, utána nem is nagyon beszéltünk. Mostanában vettük fel megint a kapcsolatot, de még akkor sem volt semmi érzelem.. Megkért, hogy találkozzunk. Sokat gondolkoztam, de elmentem végül. Nem volt semmi, csak elbeszélgettünk, meghívott egy fagyira és nagyon kedves volt. Szinte egész Budapestet bejártuk, vagy 2-3 órán át együtt voltunk. Mikor hazaértem, látom, hogy 16 új üzenetem van tőle. És érezni lehet a változást. Mostanában olyanokat ír, hogy "szeret" és, hogy hiányzom neki. Régebben pedig semmi ilyen, csak SMILY ":)" mostanában szíveket is szokott írni. A mostani barátnőjével is nem rég szakított, és azóta egyre furábban viselkedik velem. Egyre többet mondja, hogy szeret és hasonlók.

Fogalmam sincs mit érzek iránta. Eddig azt hittem mást szeretek, de ő teljesen felkavart most mindent. Összezavarodtam, nem tudom mit érzek. Örülök ha ír, de mikor olyat ír, hogy "szeret" akkor ilyen fura érzésem van, nem is az, hogy nem örülök neki, de nem is repdesek az örömtől. Ha nem ír, akkor kicsit szomorú vagyok. De mindig ő keres, mindig ő ír én nemszoktam.

Lehetséges, hogy beleszerettem? Ő MIT AKAR?

Előre is köszönöm mégegyszer!

16/L (A SRÁC 19)



2014. ápr. 16. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Amég csak írja és nem mondja ne éld bele magad. Soki ilyen "interneten nagyszájú" fiú van. Lehetséges hogy beleszerettél. Kinek ne imponálna ha valaki közölné vele hogy szereti ( ÉLŐBEN SOKKAL NAGYOBB A HATÁSA AMÚGY). Szerintem egy menetet akar..
2014. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!