Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randin nincs csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randin nincs csók akkor azt jelenti h nem lesz több randi?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de még csak 2szer randiztam életemben.
2014. dec. 21. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2014. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Semmi gond a tapasztalatlansággal, majd belejössz.


Igen, azt jelenti. Egy randim általában 3-4 óra hosszás, amin egymás mellett ülünk és beszélgetünk 1-2 ital mellett. Nem vagyok az a lerohanós típus, de beszélgetés közben azért közeledünk egymáshoz fizikailag is, összeér a lábunk, néha a kezünk. Van hogy átkarolom a lányt vagy viccelődés közben sokszor hozzáérek. + Ott az ital hatása is.


Tapasztalat: Ha egy lány valóban érdeklődik irántam és valóban tetszem neki, akkor 2-3 órával az ELSŐ randink kezdete után már csókolózni szoktunk.

Tapasztalat: Sosem feküdtem le olyan lánnyal az életben, akit ne csókoltam volna meg már az első randin.


Persze ezeket úgy értsd, hogy aktívan próbálkozom is. Tehát nem csak várom hogy ő csókoljon meg vagy ilyesmi. Egy randin ha elsőre elutasítja a csókot, akkor is összesen 3-4-szer szoktam próbálkozni a csókkal (van hogy csak 2.-3. próbálkozásra akarja ő is).


Egy lány egyszerűen nem érdeklődik a fiú iránt, ha nem hagyja hogy a fiú az első randin megcsókolja (és persze a fiú is megtett mindent a csókért).

2014. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2014. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2014. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

nem értem miért kell nyálat cserélni egy idegennel feltétlen egy első randin kb 2-3 óra ismerkedés után, és miért ettől függnek a továbbiak!

micsoda baromság, komolyan emberek!

2014. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5:

Egy férfi kismillió alkalommal elcseszheti, elronthatja a randizást, ismerkedést. Mondhat, tehet kiábrándító vagy a lány számára simán nem vonzó dolgokat.

Ezért kell "siettetni" a dolgokat (Értsd: Számomra normális tempóban csinálni.)


Ha csinálsz/mondasz valami hülyeséget/neki nem tetszót, ugyanolyan eséllyel hagy ott egy lány, akivel már csókolóztál, mint akivel nem? Egy lány ugyanolyan eséllyel hagy ott, ha már lefeküdtél vele, mintha még nem?


Ráadásul én 99%-ban olyanokkal randizom, akiket korábban sehonnan nem ismerek egyáltalán. Egyszerűen csak megtetszett, megszólítottam és elkértem a számát, tehát sehogy nem kötődünk egymáshoz és bármikor megteheti hogyha elveszti az érdeklődését, akkor elsétál. Ezt pedig minimalizálni kell például úgy, hogy a minél gyorsabb csókra vagy szexre hajtasz. Mert utána már kisebb eséllyel hagyhat ott, mint előtte. Ilyen egyszerű.

2014. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Domovoy ***** válasza:

Na igen. Mr. Don Juan, mint skalpvadász.

Kedves kérdező, ebből is látszik, hogy kinek mi az elsődleges célja a (veled való) ismerkedéssel.

Ha valakit igazán érdekelsz, de az első randin nincs csók, de azt követően ugyanúgy fog téged keresni, újabb és újabb találkára invitálni - akár anélkül, hogy az elkövetkezőkön is a csók, vagy egyéb testiség lenne nála a fő cél, akkor szvsz azt jelenti hogy komolyan érdekled és esélyes hogy szeretne veled párkapcsolatba is kerülni, nem csak Don Juan-féle "fogd a kezem húzz az ágyba" típusba tartozik.

2014. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7:

A legutóbbi barátnőmmel a második randinkon sikerült lefeküdnöm. Több mint 2 évig voltunk együtt.


Nem látom azt, hogy két 18 éven felüli, nem szűz ember, ha kívánják egymást, miért kellene sokáig várakozniuk a szexszel.

2014. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Domovoy ***** válasza:

8-as Úr!

Az egy dolog, vélhetően ti már valamelyest tapasztaltabbak voltatok, mindketten.

A kérdezőről nem derült ki, milyen korú, de azt leírta, hogy még csak 2x randizott életében. Tehette ezt a fiatal kora vagy a nála nem túl sok randi jelentkező miatt. De ha (extrém) fiatalka, akkor még a csók kérdés is bőven elég számára, nem kell egyből a 2. randi kamaty. Majd szépen megoldja, egyelőre olyan objektív tanácsot kell számára adni, ami nem túl szélsőséges.

2014. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21 évesen csókolóztam olyan 17 éves szűz lánnyal, akinek az volt az első randija az életében és az első csókja is.


Beültünk egy kis kávézó eldugott sarkába egymás mellé egy kanapéra, 3-4 óra hossza alatt megittunk 2-2 pohár bort, közben beszélgettünk, megismertük egymást. 1 óra után elkezdtem közelebb húzódni hozzá, hozzáérni a kezemmel a kezéhez, derekához, hasához. Hamar kialakult köztünk az intimitás. Kb. 3 órával a randi kezdete után csókoltam meg és elsőre nem tiltakozott.


Csak azt akarom mondani, hogy nem a lányon múlik javarészt a csók. Ha a fiú minimálisan is rámenős (amilyen én voltam a csókkal, intimitással), akkor ha a lány is benne van, neki csak hagynia kell magát. Ha nem tetszik neki a dolog, akkor pedig elfordítja a fejét, stb.

2014. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!