Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobb, ha rögtön megmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha rögtön megmondom neki, hogy tetszik, vagy csak majd később, amikor jobban megismertük egymást?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki nagyon tetszik, de személyesen még nem beszéltünk. Mivel nem vagyok olyan típus, aki csak úgy odamegy, és elkezd beszélgetni egy lánnyal, jobbnak láttam, ha MSN-en kezdek el ismerkedni vele. Szerintetek elmondhatom rögtön, hogy azért vettem fel MSN-re, mert tetszik? És melyek azok a témák, amik általában bejönnek ilyen ismerkedések alkalmával? Fiú vagyok és 15 éves.


A válaszokat előre is köszönöm!


2008. aug. 17. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen álltalános táméról beszélgethettek. amúgy még szerintem várj egy kicsit azzal, hgyo megmondod neki, ha úgy viselkedsz vele, hogy tetszik, akkor észre fogja venni, és nem is kell neki semmit mondanod, tudni fogja. csak vigyázz, ne nyomulj nagyon, mert akkor az is megeshet, hogy megijed tőled, és elzárkózik.

apróbb figyelmességekkel, virággal, egy-egy óvatlan érintéssel a tudtára tudod adni, hogy tetszel neki :)kísérd néha el ahova megy, aztán meg hívd meg randizni

sok siker:)

2008. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem célozz :) Az a legeslegjobb. Mindig mindenkinek ezt ajánlom. Klassz mert ha akarja, érti... ha nem, nem :) De valszeg, tetszeni fog neki ;)

Légy bátor, titokzatos, és csábító :)

Meg akarod ismerni. Ez egy tök jó indok.. :) És hát igaz is. Sok sikert!

2008. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első lépés, ha komolyan össze akarsz vele jönni, hogy az MSN-t száműzöd a francba. Hiba volt felvenned, de már mindegy, leírom hogy miért: Az msn egy személytelen szar, arra késztet, hogy úgy ismerj meg valakit, hogy igazából nemis ismered. Hiányoznak belőle a kapcsolatteremtés alapvető dolgai, például nem tudsz a partnered szemébe nézni, nem hallod a hangsúlyát, nem látod(érzékeled) a reakcióit, nem látod mikor mosolyog azon, amit mondasz neki (a szmájli az egy baromság, gondolom te is szívesebben látnád az IGAZI mosolyát, mint egy kettőspot-zárójelbezárt-ot) és ezek hiányában elég nehéz lesz felkelteni az érdeklődését. Vagy ha mégis, utána az első randin olyan zavarban leszel, hogy elbaltázhatsz mindent (hisz nem szoktál hozzá a társaságához, csak a betűihez, meg a kettőspont-dé-ihez)

Szóval én azt tanácsolom, inkább a személyes találkára hajazz, valahol el kell kezdeni...

2008. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha már felvetted MSN-re,dumálgassatok,de valahogy szervezz vele találkozót.Mondjuk,az elejében nem muszáj kettesben lennetek,ha félsz,mondjuk hívd el valami olyan helyre,programra,ahol sok ember van,esetleg a te haverjaid,meg az ő barátnői,de itt beszélgess vele!Mivel ott a társaság,korlátol,de legalább személyesen dumáltok,és észreveheted,hogy tetszel-e neki.
2008. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Megnyugtatok mindenkit, hogy nem vettem még fel MSN-re. :) Viszont az MSN-el kapcsolatban teljesen igazad van. Valóban a személyes találkozó lesz a legjobb az ismerkedésre. Majd próbálok minél jobban arra törekedni, hogy tudjak vele személyesen beszélni. Végül is egyszer tényleg el kell kezdeni.
2008. aug. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!