Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismerkedtem egy Mike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy Mike nevezetű fiúval, és nagyon megismertük egymást, és jövőhónapba akar velem találkozni, és én félek lehet hogy megerőszakol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
segítsetek!!!
2011. júl. 16. 19:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy megerőszakol akkor mondjuk ne találkozz vele.
2011. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
FAKE. :)
2011. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Rated válasza:
12%
Egyszer úgyis eljön az idő hogy lefeküdjetek, elöbb vagy utóbb..
2011. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt. Paráztam, hogy történni fog valami, írása alapján azért kiismertem és hál'Istennek nem történt semmi :D
2011. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan találkozzak vele??
2011. júl. 16. 19:28
 6/23 anonim ***** válasza:
Csak úgy mellékesen még megemlítem, hogy statisztikailag nagyobb az esélye az orgazmusnak ha megerőszakolnak.
2011. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nagyon bízhatsz benne, ha egyből ettől félsz. Én inkább attól paráznék, hogy nem tetszik neki a viselkedésem, a szokásaim vagyis hát a kép nem árul el mindent, meg persze az írás se, de az más téma. Szerintem beszéld meg vele a találkát olyan helyen ahol jól ismered a terepet, és akkor mondjuk eltudsz menekülni, de gondolom a perverz pasik nem társalognak egy hónapot a lánnyal, hogy utána csak úgy megerőszakoljon.

Mondom, válassz te randihelyet!


17/L

2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Rated válasza:
De szerintem annál extrémebb nincs, mikor az utca kellős közepén találkoztok, ő meg mindenki elött megerőszakol.. De tényleg.
2011. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mike veszélyesen él.
2011. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Most is beszélek vele, és tök arayos, főleg facebookon olyan kis aree hogy ilyen fiúval nem nagyon taálkoztam.. :)
2011. júl. 16. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!