Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyken hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyken hogyan szedjek fel egy lányt, akár szexelni? Hogym egy ez a bulikban? Vannak erre hajlamos szép lányok?

Figyelt kérdés
Tudom, ribinek hívjátok őket, de most miért ne lehetne. Mi az út, a Hello-tól a szexig?

2014. dec. 9. 22:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez tuti komoly? Akkor ügyes vagy, gratula hozzá :)
2014. dec. 9. 22:37
 12/18 anonim ***** válasza:

És mit csinálsz, ha német a csaj, vagy vmi nyelvismeret nélküli? Akkor basz**tod az írásodat. :D


Tényleg, németül hogy van a "wanna fuck"? :)

2014. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
ugy h.. möchtest du ficken? :D
2014. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

én nőként úgy látom, hogy erre rá kell áldozni az estét, mert fél óra alatt azért ritkán jön ez össze. ha egész este nyomod neki a dumát, akkor úgy fél 3 körül már bekérdezheted, hogy nem dobbantotok-e a buliból (együtt) és ha a csaj benne van, akkor sima az ügy, ha pedig húzza a száját, pedig addig készséges volt, akkor randizni akar.


én is mentem már el 1 éjszakára párszor életem során, de nem 10 perc csevegés után és egyébként többnyire, sőt talán mindig úgy, hogy azt gondoltam ebből akár még lehet más is hosszú távon, de aztán reggel, vagy 1-2 nap múlva rájöttem, hogy jaj ne... és hiába szedett fel úgy a srác, hogy csak 1 éjszakát akart, olyan még nem volt, aki szó nélkül felszívódott utána, nekem kellett leépítenem őket.


egyébként "fél" ismerőssel sokkal könnyebb, mert ott megspórolod az ismerkedős első órát.


29/N

2014. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, neked kiváltképpen :)
2014. dec. 19. 01:11
 16/18 anonim ***** válasza:
13#: Tankeső :)
2014. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Velem csak az volt, hogy táncoltam , erre mögöttem a srác elkezdett táncolni, rám tapadt, és fogdosni kezdett. Na ezt ne csináld nyilvánosan:D...
2014. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a duma is legalább 1x bejön 3 próbálkozásból, bejön, hogy halott ez a buli, nekem már csak egy dologhoz van kedvem. Aki érti az egyből mondja akkor induljunk, a kis naívak, meg mihez van kedved? Itt jön a nyerő és nyers őszinteség. Nekem csak a szexhez.

3ból legalább egynél bejön. Én ezt először egy lánytól hallottam, zseniális!

2015. jan. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!