Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyken hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyken hogyan szedjek fel egy lányt, akár szexelni? Hogym egy ez a bulikban? Vannak erre hajlamos szép lányok?

Figyelt kérdés
Tudom, ribinek hívjátok őket, de most miért ne lehetne. Mi az út, a Hello-tól a szexig?

2014. dec. 9. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Csak előveszed a bmw kulcsot a fazsebedből és megpörgeted az ujjadon. Ha nincs ilyen a tulajdonodban, akkor ülj le egy sarokban és utálkozz, hogy milyenek ezek a lányok
2014. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ahol lakom van egy pub ahova főleg az idősebb korosztály jár. Részegen tévedtünk oda miközben jártuk a várost bőven éjfél után. Konkréten csak fojtattuk volna túrát miután megiszunk egy egy sört, de szinte egyből ránk vetették magukat a nők. szerintem semmit nem csináltunk, mert egyenesen ülni sem tudtunk, a pultosnak is csak mutattuk, hogy mit kérünk és mennyit.

Szóval szerintem csak szerencse kell hozzá...

2014. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát először is kell hozzá önbizalom, nagyon jó duma és hát egy előnyösebb külső sem árt. Na meg egy olyan lány, aki ebbe bele megy.

Nincs erre olyan módszer, ami tuti beválik. Jól kell tudni olvasni a lány jelzéseit és gyorsan kell reagálni rájuk.

2014. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És miylen kaliberű lányok voltak? De köszi, ez egy értelmes válasz, jár érte a zöldike :)
2014. dec. 9. 22:21
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nálam mindig az nyer aki jól táncol és van stílusa, ennyi.
2014. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mármint köszi mindenkinek, értelmes válaszok. Azt mondják a lányok ,hogy jóképű vagyok, van is sok lehetőségem, de kipróbálnám így is. Olvassam a jelzéseket, és lépjem meg.
2014. dec. 9. 22:24
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Odaadsz neki egy cédulát, amelyre az van írva: "Wanna Fuck?" és a telefonszámodat. Ha tetszel neki, másnap fel fog hívni.
2014. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok táncolni, meg nem is akarok.
2014. dec. 9. 22:24
 9/18 A kérdező kommentje:
7. Ez komoly, így is lehet?
2014. dec. 9. 22:27
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
7-es vagyok. A lány egy pasival volt, ezért észrevétlenül adtam oda neki a cédulát, amikor a psi kiment WC-re. Másnap felhívott a csaj, kimentünk a tópartra, és állati jót szexeltünk!
2014. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!