Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány mit tegyek, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány már olyan 3 éve.Nem vagyok csúnya jóképű vagyok nem vagyok se kövér se sovány olyan átlagos vagyok . ( most nem fényezni szeretném magam ).Sok lány belém van zúgva,de nekem ők nem nagyon tetszenek.Nincs barátja,szép csinos lány.Mindig csak rá tudok gondolni.Egyáltalán nem a szexen vagy ilyesmin jár az eszem,csak olyan jó lenne vele kézen fogva sétálni,beszélgetni,csókolózni,szerelmesnek lenni . :)

Persze később jöhet a szex is ha úgy alakul.

Szokott más fiúkkal is flörtölni,de nem hiszem ,hogy valamelyik tetszene neki.Hallottam haveroktól,hogy azt mondja,hogy bejövök neki.Nem tudom igaz volt-e,de hajlamosak füllentésre.

Szerintetek mit tegyek én lépjek vagy sem?Ciki,hogy ha lány lép először tudom,de ha én megkérdezem és visszautasítana az elég gáz lenne.Vagy először kérdezzem meg tőle szeretne-e valakivel kapcsolatot?



2014. nov. 12. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez most leszbi kérdés?
2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 manó1235 ***** válasza:
100%
ha nem kérdezel rá akkor egész életedben bánni fogod és az fog az eszedben járni hogy mi lett volna ha? legalább megpróbálod :D amúgy is régóta tetszik neked akkor meg? ideje lépni :)
2014. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele ,majd hivd el sétálni/beszélgetni
2014. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Először talán keresd meg a tökeidet. Mi az, hogy gáz lenne, ha visszautasítana? Ha bemész a boltba parizerért, de nem kapsz, mert elfogyott, az gáz? Francokat. Veszel mást, vagy hazafelé bemész egy másik boltba.
2014. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!