Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy férfi sok nőt húz meg akkor egy király, de ha egy nő szeret szexelni akkor r_banc?

Figyelt kérdés
Nem értem.:S
2014. dec. 8. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Milyen jó kulcs az a kulcs, ami minden zárat nyit? Igen, az egy elég jó kulcs.. És milyen zár az, amit minden kulcs nyit? Hmmm.. Eléggé rossz :c Kor? Nem?
2014. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:
az élet egyik nagy igazságtalansága
2014. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
#1 Akkor nem fognak k.rvának nézni, ha egy pasi van, akivel nem jártok, viszont ilyen "barátság extrákkal" dolog
2014. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
mert nem mind hogy használsz,vagy használnak.És a férfi használja a nőt,nem fordítva.Férfi csak több lesz tőle.Levadássza a sok pinát,uralma alá hajtja.Ilyenek.
2014. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Az elsőnél a pont!
2014. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, hogy hol, de egyszer olvastam erről egy nagyon szemléletes példát: "Képzelj el egy kulcsot, ami minden zárat kinyit (a sok lányt meghúzó fiú). Mekkora királyság már! Ugyanakkor képzelj el egy zárat, ami minden kulcsra nyílik (lány). Te se raknál az ajtódra olyan zárat!"
2014. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Istenem de tudtam, hogy valaki ezzel a kulcsos dologgal fog jönni.:D
2014. dec. 8. 18:45
 8/17 anonim ***** válasza:

Engem ez lányként azért nem zavar mert, csak én tudok róla, ez az egyik.


A másik pedig az, hogy inkább én vadászok, hisz alkalmihoz nekem elég magas a mérce :)


99%-ban bejön az a pasival, akit ÉN nézek ki, vagyis én vadászom le a pasit! :)

2014. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert általában a férfiak kibeszélik ezt egymás között, a nők pedig megtartják maguknak. Én se beszélek ezekről a barátnőimmel, de ha kiderül tudom, hogy sokan lekezelik az illetőt.
2014. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kulcs-zár mindig. De szerintem is igazságtalanság. És a barátság extrákkal még mindig jobb, mint fűvel-fával minden hétvégén... A nőknek is vannak szükségleteik, nem csak a férfiaknak. Ezt mindig elfelejtik.
2014. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!