Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek néhány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány férfi miért nem tudja megítélni milyen nő illene hozzá?

Figyelt kérdés
Néhányak szinte önsanyargató módon kergetnek ideálokat...
2014. nov. 29. 15:05
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
68%
te hülye vagy
2014. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosdan tudom milyen nő illenen hozzám. Ezért nincs senkim! :D
2014. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki illik az emberhez, ki nem, sokszor jó ideje tartó ismeretség után, vagy már az együttéléskor derül ki. Előre megmondani, megítélni nagyon nehéz. Több dologtól függ ez, mint amit felületes ismeretség alapján megtudhatunk a másikról.
2014. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak nagy többsége nem ilyeneken agyal,hanem hogy kit tudna megdugni.Nagy a különbség.
2014. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nagyok az igényeik és vagy a nívó ( ami általában jobb, mint ők maguk) vagy a jobb kéz.
2014. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye, igazad van, nem tudom miért
2014. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
eddig kettő barátnőm volt, és mindkettőt nagyon szerettem. mind a kettőnek pici problémája volt, első ránézésre nem lehet megmondani. kb.fél év után rájöttem mindkettőnél a problémára. az egyik hisztis lett, azt hitte hogy majd a csicskája leszek és az ő tulajdona vagyok. a másik félrelépett mert talált pénzesebb, szebb, srácot akinek nem opelja van hanem audija aputól XD. vagy én vagyok fsz hogy nem építek hierarchiát a kapcsolataimban, hanem tisztelem a másikat amit én is elvárok.
2014. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert még nincs kialakulva a személyiségük. Nagyon fiatalok agyban. :)
2014. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó hány éves kérem?
2014. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!