Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? L

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, még nem beszéltem vele és nem is ismerjük úgy egymást. Én 8.-os vagyok ő pedig 7.-es és azt vettem észre hogy mikor a folyosón találkozunk akkor úgy mindig megnézzük egymást. Akkor most érdeklem őt vagy mi? Menjek hozzá vagy várjam hogy jöjjön, vagy esetleg megfelelő alkalmat/szituációt hogy beszéljünk? Előre is köszi az értelmes válaszokat :)

2014. dec. 6. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kérd meg a kezét.
2014. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:
39%
Beszélj vele nyugodtan!:) Idősebb vagy, és ő nagyon kis félénk lesz, nem hiszem hogy lemerne szólítani egy idősebb lányt :) Hajrá!
2014. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

te menj. nem fog odamenni egy idősebbhez


petting legyen sok majd

2014. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Mitévő szó az egybeirandó, Szerintem menj oda hozzá amúgy, mert általánosba még a fiúk nem hinném, hogy olyan nagyon bátrak.
2014. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem törődj olyan divatjamúlt dolgokkal is mint a tanulás... lehet több haszna lenne...
2014. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te menj hozzá, mivel idősebb vagy ő nem merne., DE egyeltalán nem félénkek ezeke a fiúk sem. Én is nyolcadikos vagyok és sok fiúnak már volt csaja és csókolóztak. Meg szeretnek beszólogatni úgyhogy nem egy félősek.
2014. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Najo el kell mondanom, hogy az eletben semmi, ismetlem: semmi nem tortenik magatol, ok? SEMMI! Es nem tul valoszinu hogy egyszer csak minden ok nelkul majd joban lesztek, mindkettotoknek lepnetek kell... kezdj el vele beszelgetni, ismerjetek meg egymast, aztan vagy lesz valami, vagy nem... nincs rosszabb, mint varni a csodat, hogy majd csak lesz valami...
2014. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!