Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek? Kockáztassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Kockáztassak?

Figyelt kérdés
Van két lány akikkel nagyon jó baráti kapcsolatom van, egyikőjüket idestova két és fél éve ismerem, ahogy leni szokott ismeretségünk elején (megismerkedésünk után egy évvel) kezdtem kicsit közelebb kerülni hozzá, de nem lett semmi a dologból,tisztáztuk a dolgokat barátokhoz illendően és azóta is töretlen a barátságunk,ámde idén nyáron megismertem ezt a másik lányt,és a két lány is nagyon jo barátságba került egymással,nekem köszönhetően,mostanában egyre többet gondolok erre az utóbb megismert lányra, a lány tudja hogy bejön nekem ez nem titok előtte. Neki jelenleg van barátja és márcsak ezért sem álltam oda elé hogy randira hívjam, nem akarok belepofátlankodni a kapcsolatukba,viszont elgondolkodtam rajta ha netán megpróbálnék idővel összejönni vele,a másik lány nem fog nőcsábásznak tartani emiatt,mondván minden csajjal kikezdek a baráti körömből?Nem mintha sokat foglalkoztatna mások mit gondolnak, de ez momentán elgondolkodtatott!

2013. dec. 15. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha csak a másiknak a véleménye gátol, tehát félsz ,hogy mit fog utána gondolni, és amiatt nem mersz bepróbálkozni annál, aki tetszik, akkor próbálj meg nem törődni a másik véleményével, vagy nem is tudom, na, azt akartam kihozni, hogyha a másik jó barátod, akkor megért. Barátok egymás hibáit is elfogadják pl, ez meg nem is lenne hiba. Na szóval ha csak ez tartana vissza, akkor azt mondom, ne tartson! De ha meg úgyis foglalt az illető... De hát, figy, vesztenivalód ilyen szempontból nincs, mert ha a másik emiatt megutállna, nem is volt igazi barát. Na ,érted:D
2013. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Megutálni aligha fog max hozzákezd majd élcelődni és ugratni ahogy ismerem, hogy te kis nőcsábász hát már neki is csapod a szelet mint anno nekem? :) egyébként tök jó fej mindkettö, öröm számomra a barátságuk, de ha egy barátságba belejönnek a mélyebb érzelmek akkor ott mindig kavarodás vagy viszály alakul ki,bár esetemben ez aligha valószinű
2013. dec. 15. 16:25
 3/19 anonim ***** válasza:
"bár esetemben ez aligha valószinű" Akko ne stresszelj máá:D:D:D
2013. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Há de stresszelek na :)))) szeretem elöre tudni a dolgokat,és h valaminek nem vagyok biztos a kimenetelében az stresszel:))
2013. dec. 15. 16:38
 5/19 anonim ***** válasza:
Oszd meg azzal a bariddal az aggodalmaidat, akivel nem akarsz összejönni:D:D:D
2013. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jo tippeket adsz :D ilyen barim csak pasiban van,de velük aligha lehet ilyesmiröl beszélni, annyit mondana fektesd meg a csajt ne szarozz :)) bocs az alpári szóhasználatért :D
2013. dec. 15. 17:57
 7/19 anonim ***** válasza:
Semmi baj:DXD
2013. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jól érzem az írásaidból hogy te nő vagy? látom jókat kuncogsz miközben írod a válaszaidat:) Na most akkor térjünk vissza a dolog elejére,szóval mit javasolsz? :D Már azon felül hogy ne stresszeljek :)
2013. dec. 15. 18:36
 9/19 anonim ***** válasza:
Másik csajbarátnődnek,akivel nem akarsz összejönni, mondd meg, kérjed, hogy ne nézzen hülyének:D:D:D Ha igazi bari, szeret, megért:):):):)Ja am eltaláltad:$:):)
2013. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

" Ne nézzen hülyének?" Hát az nehéz lesz,pont azért tart barátjának és szeret mert nem vagyok komplett, vagyis amolyan bolondozós vagyok! :) Ha elé állnék ezzel a dologgal

megdorgálná a fejem és arcomba mondaná, ej te fiu már megint nem bírsz azzal a nagy szíveddel :)

2013. dec. 15. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!