Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom túl tenni magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túl tenni magam az exemen mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 hónapja vége van. Ismerkedek de vagy az 1. vagy a 2.randi után nem akarok talalkozni a pasival. Több kalandom is volt (bulizós részeges kaland)de kb.3 hete nem megy semmi.. Inkább a talikat is lemondom. Van egy srác aki nagyon aranyos és kitartó nem szeretném megbántani elmondtam neki, hogy érzek és még így is vár őt se értem.


22/L


2014. júl. 6. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok, mint te, csak 26 vagyok, mi januárban szakítottunk végleg.


én hagyom magam szenvedni, nálam ez válik be, bőgök éjjel, bőgök reggel (így legalább nem a munkahelyemen sírom el magam), nézek romkomokat, iszom itthon alkoholt.


nem randizom, én is próbálkoztam, szexeltem is két sráccal, de nem jött be a szitu, azóta már lemondok mindent.


várj még, adj időt magadnak, van bőven időd meggyászolni, de tényleg gyászold is meg, csak akkor tudod Őt elengedni!

2014. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Könnyű persze beszélni, de amikor szakítottunk elkezdtem rendesen sportolni, rengeteg sorozatot néztem és minél több időt haverokkal voltam, de nekem így telt 2hónapba a dolog..F
2014. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!