Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Még általánosba volt egy lány(évfolyamtársam) akinek tetszettem és a barátnőivel próbalt üzenni meg kérdezgették hogy tetszik e nekem stb de akkor egyszerűen kicsi voltam és nem figyeltem rá és ahogy elváltak útjaink beszélgettünk néha és nekem egyre jobban elkezdett tetszeni. Hogyha facebookon beszéltem vele akkor egyszer tök lelkes máskor meg olyan volt mint ha csak kényszerből beszélne velem de ha buszon vagy élőbem beszéltünk akkor eléggé vidámnak láttam. Most áprilisban rairtam mert sokáig nem beszéltünk hogy legyünk barátok meg ilyenek és beszélgettünk egy tök jót. Aztán közőltr hogy szakìtott a barátjával én ennek örültem hogy hatha van nála esélyem. Aztan jött újra hogy nem beszélgettünk olyan jókat de nemrég meghívott egy színdarabra amiben játszik és én elmentem rá és azt adta jelzésül vissza hogy örült hogy ott voltam. Nah most nemtudom hogy mitévő legyek nemtudom hogy szeret e még vagy már kiszeretett belőlem... És ezt a még gyenge barátságot sem akarom elrontani.. Szerintetek elkénr mondjam neki hogy szeretem?

2014. jún. 9. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:

de mit vársz még, a kezedet ne kérje meg egyből?

menj el, érezzétek jól magatok, vigyél egy szál virágot és mondd neki hogy nagyon ügyes volt az előadáson. hát még milyen jelekre vársz, írja a homlokára h tetszel neki vagy mi? hajrá!

2014. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Miért rángatod bele magadat a barátzónába? Légy férfi. Légy őszinte hozzá. Hogyha tetszik akkor ne habozz, mond a szemébe egyből, hogyha ezt nem viszonozza, akkor hagyd a francba. Én nem kínoznám magam ilyen "barátságokkal",pláne így. De hogyha ez így neked jó akkor ízlések és pofonok. Tehát válaszolok a kérdésedre: Igen, lenne nála esélyed, csak most kicsit tökösebben és őszintén, úgy mint egy férfi és nem úgy mint egy aszexuális papucs nyámnyila töketlen "barát" 18F
2014. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg légy őszinte hozzá, ez fontos! Ez volt az egy amivel egyetértettem a 2-es válaszoló káoszából ...
2014. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne káosz? Azért mert olvasni kell? Sok a szöveg?
2014. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én önkritikus személyiség vagyok, és szerintem teljesen érthető volt a szöveg. Egyszerűen és érthetően van megfogalmazva. Hogyha valaki nem érti, az nem az én hibám. Ja várj, ez is káosz mert sok a szöveg! :)
2014. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És tudod, én elolvastam a kérdést rendesen. Hogyha te is elolvastad volna akkor nem lenne káosz számodra az én válaszom sem. Erről ennyit.
2014. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát egy szó mint 1000, legyél őszinte! Ne légy gyáva!
2014. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem is legy oszinte vele!

Lehet h o arra var h te lepj valamit...

Te vagy a fiu szoval viselkedj is ugy es mondd meg neki ag igazat.

2014. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!