Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mitévő legyek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mitévő legyek, mit tennétek a helyemben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akit egy buliban ismertem meg legyen itt "A". a buliban táncoltunk kavartunk meg minden de volt 1 fiú aki nagyon tetszett neki és a buli után összejöttek, a fiú elég szemét volt vele - de velem eközbe velem végig beszélt - és miután szakítottak 1-2szer találkoztunk és akk is kavartunk meg minden. de ahogy egyre jobban megismertem az jött le hogy nagyon gyerekes nem érti amit mondok meg nem tudok vele jókat élvezeteseket beszélni. Eközben megimsertem egy másik lányt ő legyen "B" akivel tök jókat beszélgetünk és úgynéz ki hogy be lehetne valami, de "A" már annyit csalódott meg annyiszor otthagyták hogy nagyon félek megbántani nemtudom mit tegyek :/
2012. szept. 26. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: dugd meg A-t és utána jöjj össze B-vel.
2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne legyel valakivel azert mert sajnalod es mert nem akarod hogy ujra csalodjon. ha ugy erzed hogy valami nem passzol az A-val es jobb lenne a B akkor mond meg az A-nak hogy mi a helyzet.
2012. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el "A"-nak hogy legyetek barátok,mert ha csak azért vagy vele mert sajnálod hogy sokszor elhagyták akkor végül benned is csak csalódni fog!!!
2012. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!