Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dontknow11 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt feltettem egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46808..

Nos bejelöltem facebookon, pár napja de még nem jelölt vissza. Lehet, hogy azóta nem volt facebookon, mert ahogy nézem az üzenőfalát, elég ritkán frissül. Vagy lehet, hogy ez azért van mert nem vagyok az ismerőse és ezt is korlátozza? Nah mind1. Lényeg a lényeg, hogy nagyon szeretném megismerni a lányt, remélem, hogy nem tiltott le facebookról vagy ilyesmi. Célszerű lenne neki üzenetet küldeni hátha? Választ előre is köszönöm.



2013. aug. 8. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
írj neki!
2013. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne küld sok üzenetet, mert akkor az lesz hogy megijeszted, hogy ostromlod. Várd ki mi lesz. Ha meg hetekig nem üzen vissza akkor felejtsd el...
2013. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xKakashix ***** válasza:
Max még egyet küldj neki, mert ha sokat küldesz nyomulósnak fogsz tűnni, aztán ha nem ír akkor felejtős.
2013. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!