Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek? Ez azt jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Ez azt jelenti, hogy hülye vagyok? Esetleg szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy srác, de még nem találkoztunk. Nagyon megfogott azzal amilyen, de külsőre nem jön be..sőt, egyenesen.. nem néz ki jól. Az a bajom, hogy egyik nap ezt érzem, másik nap meg mást vele kapcsolatban. Találkoznom kéne vele, hogy azért mégiscsak lássam, hogy milyen élőben, de félek. Nem tudom hogy vegyem rá magam, meg nem tudom, hogy mi ez az egész...Így most elsőre lehet hogy zagyván hangzik. De a lényeg benne volt. Ja és mivan akkor ha élőben sem jön be? Hogy mondom meg neki? Ez az egész már sok..

2013. febr. 26. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű, találkozol vele élőben. ha pedig nem fog tetszeni, akkor azt mondod neki, hogy bocsánat, de nem szeretném folytatni, úgy érzem, nem vagyunk egy hullámhosszon
2013. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már most tele vagy kételyekkel,és ennyire összezavarodtál,akkor nem kéne találkoznod Vele.Ha tényleg rá lenne szükséged,akkor biztosan tudnád,és alig várnád a találkozást.Így viszont nincs értelem,ha a külseje nem vonz igazán.Olyannal találkozz,aki mindenhogyan érdekel,akinél azt érzed,hogy vonz,mint a mágnes.Ott nem lesznek kételyek és bizonytalanság.
2013. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de épp ezaz! egy hullámhosszon vagyunk sztm.. csak nem tetszik, meg nemtudom mit akarok
2013. febr. 26. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokat számít a külső,akkor ne találkozz vele,ha képeken nem jön be,élőben sem fog,bár ismerek olyat,aki képeken borzalmas,élőben viszont egész jól néz ki,de ez ritka sztem.
2013. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó, de mivan ha élőben nem ez lesz a benyomásom? mármint tetszeni fog? ilyen létezik, nem?
2013. febr. 26. 21:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Én láttam már olyat,h vki brutálisan antifotogén volt..
2013. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jobb, ha hagyod.
2013. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Am hány évesek vagytok?
2013. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele hátha a kinézetét tompítja a beszélőkéje és egyéb dolgok ;)
2013. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy találkozz vele, mert addig biztos, hogy tele leszel kételyekkel és nem leszel nyugodt. Volt rá nálam is példa, hogy nem tetszett képen, pedig jól elbeszélgettünk és amikor megláttam, akkor el tudtam attól tekinteni, hogy külsőre nem jön be élőben sem, mégis 2 éves kapcsolat lett belőle, mert már addigra a személyiségébe beleszerettem. Igaz, hogy ellenkezője is volt, amikor élőben megláttam, akkor tudtam, hogy nem jön be, mint férfi és bármennyire is szeretném, de megmondtam neki őszintén, hogy maximum csak barátként tudok rátekinteni, mert férfiként nem vonz. Viszont ilyen esetben már az első találkozáskor mond meg neki őszintén, hogy ne érezze azt, hogy csak játszol vele. Sok sikert! 30N
2013. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!