Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek? Ez azt jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Ez azt jelenti, hogy hülye vagyok? Esetleg szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy srác, de még nem találkoztunk. Nagyon megfogott azzal amilyen, de külsőre nem jön be..sőt, egyenesen.. nem néz ki jól. Az a bajom, hogy egyik nap ezt érzem, másik nap meg mást vele kapcsolatban. Találkoznom kéne vele, hogy azért mégiscsak lássam, hogy milyen élőben, de félek. Nem tudom hogy vegyem rá magam, meg nem tudom, hogy mi ez az egész...Így most elsőre lehet hogy zagyván hangzik. De a lényeg benne volt. Ja és mivan akkor ha élőben sem jön be? Hogy mondom meg neki? Ez az egész már sok..

2013. febr. 26. 20:58
1 2
 11/12 koadam3 válasza:
szerintem először találkozz vele!lehet hogy tényleg a kedvedért mindent megcsinálna hogy tetszen neked :D Ha meg akkor sem tetszik akkor mond meg neki hogy bocsi ez nem mehet tovább és ennyi :D
2013. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

úgy döntöttem hogy nem talizunk, már mondtam is neki..

cink az egész

am 8-as: én 19, ő meg 20

2013. febr. 27. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!