Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem, szerelmes tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szerelmes tudnék lenni belé. De mégsem. Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Megismertem egy srácot, neten keresztül.. úgy érzem megtaláltam a másik felem. Pont ugyanolyan mint én, egy hullámhosszon vagyunk, azonos a világnézetünk. MInden klappolna, de külsőre nem tetszik. Viszont még csak képen láttam.. és azért képen nem minden ugyanolyan, mint élőben. Vagy igen? Szerintetek adjak magunknak egy esélyt, és találkozzak vele? Gondolom sokat számít, hogy egy ember milyen élőben, hogy beszélget, stb. Lehet, hogy akkor már nem is érdekelne, hogy néz ki, mert megfogna valamivel? Mi erről a véleményetek? Nagyon tanácstalan vagyok.. kérlek segítsetek.

Ja és még annyi, hogy mi van ha élőben sem tetszik? Nme akarok mégjobban belegyalogolni a lelkében. Milenne ha csak meglesném valahol?


17/L



2013. febr. 24. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__40457..


Ezt a kérdést én tettem fel. Nálam működik a dolog úgy néz ki.


Szerintem találkozz vele, veszteni valód nincs. Ha élőben is normális megszeretheted, ha meg tényleg taszít, nem muszáj összejönni vele.

2013. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem menj el egy találkára vele. abból semmi rossz nem sülhet ki. ha nem tetszik, akkor egyszerűen nem kell vele többet találkoznod. de nem tudhatod így előre, hogy milyen hatással lesz rád! adj neki esélyt;)
2013. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, találkozz vele! Vesztenivalód nincs. Amúgy nyilván előbb-utóbb úgyis találkozni fogtok, akkor meg hajrá! Egyébként, ha a stílusát, kisugárzását megkedvelted, akár több is lehet belőle :)
2013. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp találkozz.Sokszor annyira számít a belső, hogy egy külsőre abszolút nem tetsző ember is adoniszként hat.Ha pedig egyáltalán nem tetszik, lehet ezt finoman a tudtára adni.Aki neten ismerkedik vállalta ezt a lehetséges opciót.
2013. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!