Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Vonzódom hozzá, nagyon is, de nem tudom, az-e. Hogy találkozzak vele egyáltalán? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval felvételire előkészítőn, ami tartott kb.3 hónapig minden pénteken, találkoztam egy nagyon cuki sráccal. Az első alkalmakkor még csak helyesnek találtam, mivel alakultak a dolgok egy másik sráccal. De aztán a másikkal vége lett a dolgoknak, így hozzá kezdtem el iszonyúan vonzódni,szépen lassan kialakult. Mindig szemeztünk, de volt, hogy másfél óráig nézett engem Ő. Nagyon aranyos volt, és az is.

De sajnos jött a felvételi, és a dolog vége is... Így aztán már utólag bánom, hogy az utolsó alkalommal csak úgy elsétáltam, de nem tehettem mást az utolsó percekben... Utólag rájöttem, hogy cirka 3 lehetőségem is lett volna jobban megismerkedni vele...Ő is akarta volna, tudom...


De csopaki,én veszprémi, és a felvételit sem ott írta,ahol én. Nagyon hiányzik! Vonzódom,kötődöm hozzá, és szeretem is...Szerelmes vagyok?Újra? Őt is elég nehezen ismertem el, mivel valakivel nem úgy történtek a dolgok, mint ahogy kellett volna...


Iszonyúan hiányzik,de még legjobb esetben is csak szeptember láthatom újra, ha felvesznek minket ugyanoda... De HIÁNYZIK!!


Nagyon sokan mondják, hogy szép lány vagyok, és hogy jófej (fiúk is), de nekem Ő kell,nem akarok továbblépni... Mit tegyek? Szeretem?:(



2013. jan. 22. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy bele estél:DD Reménykedjünk, hogy a srác is hasonlóképpen van veled.
2013. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már szerelem a javából. Gondolom meg van a telószáma. Hívd fel és mondd el neki mit érzel iránta. :)
2013. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen:S De tanácstalan vagyok..
2013. jan. 22. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már béna! Kutasd fel szépen fb-on vagy az interneten, aztán vedd fel vele a kapcsolatot. Ha tudnád, hány ilyet ástam már elő neten úgy, hogy még a nevét se tudtam:D
2013. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebook? :)
2013. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsen Facebookja:S Ezért tanácstalan vok...
2013. jan. 23. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak van a sracnak vmi ismerose aki fent van facen es tudja a sracnak a szamat...
2013. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
keresd meg mindenképpen, más nem ott, ahol a felvételit írtátok, kérdezz utána, nyílvántartják ezeket csak nem szeretik előásni.
2013. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!