Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány951023 kérdése:

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem egy helyes pasival. Nagyon aranyos és jó fej, és már az első alkalomkor megtetszett és én is tetszek neki .... Csak van egy kis probléma.. vagyis nagy probléma.. :S Van felesége és gyereke.. :S Ma pedig megcsókolt és nem tudtam neki nemet mondani .. Azt kérte hogy gondolkozzak el kettőnkön... de szerintem ezen nincs mit gondolkodni .. itt soha nem lesz mi .. mert nem lehet.. teljesen össze vagyok zavarodva.. :S
2013. máj. 1. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipikus hülyítés,max szeretőnek fog tartani,drága a válás sorry


Már most látom előre hogy mekkorát fogsz koppanni de nem tudlak sajnálni,te választol ilyen pasikat akik csak hülyíteni tudják a nőket

2013. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ne menj bele, lesz még sok aranyos pasi.

szerintem csak egy kikacsintás vagy neki, plusz ha mindezt megteszi azzal a nővel, akit szeret, és elvett feleségül úgy hogy téged egy napja ismer, szerintem nicns miről beszélni.

hidd el hogy jobb lesz neked nélküle.

2013. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!