Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek. Azzal a kérdéssel fordulnék most hozzátok, hogy mégis mit kéne tennem? A helyzet a következő:

Vagyok én egy intelligens 13 éves srác és tetszik nekem egy 11 éves leányzó. Egy suliba járunk, nem ismerjük egymást. Ez így alapból nem lenne gáz, hogy egy 7.osztályos és egy 5.osztályos "járna"? Ha nem, akkor mit tegyek?



2013. febr. 23. 21:16
 1/7 anonim válasza:
100%
De kis aranyos vagy:DD ugyan miért lenne gond? az baj ha egy 30 éves nő 40 éves pasival jár?? nem:D jó persze ti még fiatalok vagytok de nem hiszem h túlságosan eldurvulna a helyzet még ennyi idősen (bár lehet én vagyok naiv) 18/L
2013. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy aranyosnak találsz. Én nem szeretném ha eldurvulna, az ölelés és kézfogás nekem megfelel.
2013. febr. 23. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom én itt osztani az észt...de miért nem maradnak a gyerekek gyerekek? 11 évesen mi f@sznak kell járni? oylan idős koromban barbi babával játszottam ráértek 16 évesen elkezdeni..
2013. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, én is inkább lógnék a haverokkal, de egyszerűen megtetszett a lány. Azért köszönöm, hogy leírtad a véleményed.
2013. febr. 23. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó tudom megtetszett a lány. Hát nem is tudom...inkább csak beszélgessetek..vagy nem is tudom inkább lógj a haverokkal...ne akarj felnőni nagyon hamar.... majd eljön az is nefélj!
2013. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgessetek, hülyéskedjetek :) Nem gáz , drukkolok :)
2013. febr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm :).
2013. febr. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!