Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég a buszon megláttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég a buszon megláttam egy pasit, akibe totál belezúgtam. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Kiderítettem,hogy hogy hívják,de sajnos van barátnője,és ahogy néztem az iwiwen az adatlapját,elég szerelmes lehet.Számomra ő kell,bármi is történjék,bármit is kell,hogy megtegyek,hogy tudom megszerezni? Nem ismeri valaki? Itt az adatlapja,hátha segít valamit,kérlek segítsetek!

[link]


Egy 15 éves lány:$


2008. aug. 16. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátnője,akkor várd meg,míg szakítanak (ha fognak).Ha te megpróbáld elérni,hogy szakítsanak különféle gagyi lányos trükkökkel,akkor egyrészt nagy esély van rá,hogy te járatod le magad,másrészt gyerekes viselkedésre vall.

Igen az adatlapján látszik,hogy szerelmes,és felvállalja a barátnőjét,szóval ne legyél annyira önző,hogy magadnak akard!Töltsd el valami hasznosabb dologgal az idődet (megpróbálhatod letenni a napirendedről a pasit,bár ez nem könnyű).

2008. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vár meg mig szakitanak mert igy sok eséylt nem jósolok!

hát elég hülye ötlet volt kitenni ezt a linket ide mert ha a fiú meglátja megutálhat érte

2008. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas 15 évesnek lenni :)
2008. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan az adatlapot nem tudom megnézni,de szerintem jobb lesz,ha nem olyan pasi után akarsz futni,akinek barátnője van.Ha valóban annyira szerelmes,akkor meg akármit is csinálnál,csak te jönnél ki rosszul a dologból.Inkább keress olyan fiút,akinek nincs barátnője,ezt a pasit meg próbáld meg elfelejteni,akármennyire nehéz akkor is.
2008. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát,köszi a válaszokat,akkor semmi esély:(
2008. aug. 16. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nagyon szerelmes.Felejtsd el.
2008. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit meredek, hogy kitetted az alját, de mindegy.

Amúgy igen, nagyon szerelmes és aranyos a bnőjével, hagyd szerintem is. Neked sem esne jól ha vmi kis csitri szétizélne titeket a barátoddal ugye?:)

2008. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd békén, mert ez a srác a képek alapján olyan szerelmes, mint az ágyú! Nem tudnád szétszakítani őket!

Szerintem se volt valami jó ötlet kirakni ide a linket!

2008. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!