Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Első randin engeditek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Első randin engeditek a fiúnak, hogy fizessen (kaját vagy mozit pl. )?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy ,hogy első vagy sem, de nem egyoldalú a dolog, úgy fair ,ha a lány is kiveszi a részét az anyagi dolgokból.
2014. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felajánlom, hogy kifizetem a felét. Ha nagyon ragaszkodik hozzá, hogy ő fizet, akkor nem állok le vitatkozni, engedem neki :) Azt nem várom el és nem is szeretem, ha mindig a másik fizet. Úgyhogy legközelebb biztosan én szeretném fizetni, ha elmegyünk valahova.
2014. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1.-n felajánlottam (bár ez csak baráti találka volt) és elfogadta. 2.-jára más helyre mentünk, ismét felajánlottam és onnantól kezdve már szinte elvárás volt (ez 3., 4. randi). Persze minden lánynak más a személyisége, van aki konkrétan erre utazik van akinek leégne az arcáról a bőr ha neki fizetnék... Szval lány függő. Én azt mondom, de ez csak az én elképzelésem és az én ideálom, hogy amíg csak baráti találka 'státuszban' van az egész, addig ne engedje a lány (1., esetleg 2. alkalom). És amikor már szóba jönnek az érzelmek, intimebb lesz a hangulat, onnantól hagyhatja h kifizessék...


Persze ez csak az én szubjektív véleményem, mivel minden fiúnak más a személyisége lehet h vki nem nyugodna ha nem fizethetné ki és aki mindig felesben fizetne.

2014. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nemigazan tudok eljutni addig h felajanljam h en is fizetek.. mndjuk eddig nem vasaroltunk tul nagy osszegekben de ez ugy olyan alap ennel a sracnal h o fizet es szerintem ez ilyen dicsoseg lehet neki :)
2014. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem barátom nem akarta hagyni. Már ott tartottunk, hogy leállok vele vitázni, de nem akartam első randin, így a végén nehezen, de ráhagytam.
2014. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!