Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti engeditek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti engeditek az első randin a fiút, hogy megcsókolyon?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Azt soha nem engedném, hogy megcsókolyon de, hogy megcsókoljon 2-3 randin azt igen.
2014. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
én sose szólok ha valaki nem ír helyesen....DE EZ!!! MECSÓKOLYON?? miez? :DD talán megcsókoljon? amikor kimondod te ly betűt mondasz vagy mi? :O mert én L J-t
2014. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ejnye, Sárlottka, nem megmondtam, hogy inkább forgasd még a nyelvtan könyvet?!
2014. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem nyelvtan kérdéseket kértem.
2014. okt. 7. 13:58
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem engeded, hogy megcsókolyon, akkor azt foglya hinni, hogy nem lyön be neked és lehet nem lesz fojytatás.
2014. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Lehet, h régimódi vagyok, de nálam az első randi az ismerkedésről, beszélgetésről szól, csóknak semmi helye ott. Viszont ha mégis bepróbálkozna a srác, nem ellenkeznék, továbbvinném a dolgot akár szexig, aztán többet nem keresném.
2014. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán szeretem első randin a csókot, de nem utasítanám vissza, csak akkor, ha az én részemről 0 a kémia. Szerintem vannak jelek, az arckifejezés, mosoly, legfőképp az érintések, amikből le lehet venni egy férfi számára, hogy megcsókolhatja nyugodtan. Ha úgy gondolja nem, akkor pusziljon arcon, az is aranyos, kedves tud lenni. Nem kell egyből rosszra gondolni egy lánynak, ha nem kap csókot első randin szerintem.

20L

2014. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól is fugg szerintem h milyen hosszú az a randi, beszelgetes kozbe milyen temakba mentek bele.Ha csak sétáltok, fagyizok meg órákon át beszélgettek ak sztem oké egy csok, de ha csak elmentek megnézni egy filmet, utána hazakisered ak en inkabb nem csokolnam meg meg:)

Remélem tudtam segíteni;)

2014. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

A második válaszolónak: az okés hogy kijavítod a helyesírási hibát (nem LY, hanem J) mert igazad van, viszont te is rossz, hibás válasszal indokolod azt....:)


Pont hogy J betűt ejtünk, és nem L J-t :)

Ezt hívják hasonulásnak.

2014. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én a 6.randin engedtem hogy megcsókoljon addig pedig várnia kellett :D
2014. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!