Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt mar olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt mar olyan, hogy az elsö randin összejöttetek a lannyal/fiuval?

Figyelt kérdés

En jövö hetvegen talalkozni fogok egy lannyal es nagyon az az erzesem,hogy össze fogunk jönni mar az elsö randin, mert olyanokat ir nekem,hogy "mennyire rendes vagyok es aranyos" es,hogy "könnyen beled fogok szeretni igy" es mindig irja,hogy mennyire varja mar az elsö talalkozasunkat.

Mar hetek ota minden nap orakat irogatunk es skypezunk... :) Tök jo szerintem en nagyon birom


19F 18N


2014. okt. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom értelmezni azt, hogy összejönni. Neked ez mit takar?


Például minden lánnyal már csókolózni kell az első randin, különben nem lesz belőle semmi. Az első randin muszáj csókolózni. Vagy mire gondolsz?

2014. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az, hogy osszejonni? csokolozni? szexelni? nem latunk a jovobe..
2014. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Járni :)
2014. okt. 5. 19:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Csokolozni es utana kezenfogva setalni :)
2014. okt. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!