Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti engeditek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti engeditek első randin a csókot? Vagy max csak szájra puszi? Mitől függ h mennyit engedtek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, hogy engedem, hogy megcsókoljon, igaz 23 éves voltam, mikor a jelenlegi páromat megismertem (most 24 vagyok), így jó hogy megengedem neki, plusz már én is nagyon vágytam rá. :D

Bár igaz, első tali előtt már másfél hónapig irogattunk meg skype-oltunk egymással.

Természetesen első csók után már kéz a kézben sétáltunk. :)

2014. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedném :)
2014. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16/f vagyok. És most lesz az első randim. És csak kiváncsi voltam h mennyien engednék. Amúgy vannak jelei ha egy lány akarja hogy megcsókolják?
2014. okt. 23. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó volt a randi és szimpatikus a srác, akkor persze.
2014. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A randitol fugg. Ha nagyon jol ereztem vele magam es ugymond izzik a levego koztunk, akkor siman johet a csok :)
2014. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha a randi előtt is elég jól ismertük egymást, akkor engedném a csókot. Egy ismerkedős randira meg el se mennék.
2014. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Pl. hogy előtte mennyire ismertem már az illetőt (pl volt olyan pasim, akivel sokáig leveleztünk az első találkozás előtt, szóval szinte már ismertem), mennyire szimpatikus, mennyire vonzódom hozzá, stb.
2014. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függne, hogy mit érzek a fiú iránt.
2014. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel,ha teljesen odáig lennék a fiúért akkor még jo hogy megengedném de ha nem akkor nem hiszem.
2014. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tinka97 válasza:
Mivel én ismertem már az első randi előtt is a fiút így engedtem a csókot az első randin. De ha csak ilyen ismerkedős randi lenne hogy előtte nem ismertem akkor persze nem engedném.
2014. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!