Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első "randija" Segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első "randija" Segítség?

Figyelt kérdés

Egy fiúval megismerkedtem facebookon, egy véletlen folytán. Vagyis kiskorunkban jóban voltunk, de most kezdtünk el ismerkedni újból.

Megbeszéltük, hogy elmegyünk sétálni/beszélgetni + a szülinapi bulimra is eljön...

Szerintetek hogyan viselkedjek vele? És hogyan köszönjek az első találkozásnál? Csak simán szia, vagy puszi is jöhet? Nagyon izgulok, mert ő már 16 éves, én pedig csak 1 vagyok. És még sosem csókolóztam, de ő már igen :O

Ja és a bulin hogyan mutassam be? Hogy ő itt .... egy barátom? 14/L



2014. júl. 22. 11:34
 1/5 A kérdező kommentje:
*14 bocsánat :D
2014. júl. 22. 11:44
 2/5 anonim ***** válasza:

a csókolózással még nagyon ráértek, de érdemes lenne előtte néhányszor "randizni" hogy kiderüljön mit akar pontosabban, lehet hogy ő nem igy gondolja

találkozásnál öleld meg :)

a bulin meg mond azt hogy egy ismerősöd, igy nem ijeszted el, és nem hiszi azt h a barátzónában van

2014. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 22. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném az előttem szólót.

Találkozáskor szerintem puszi is belefér. Gyors puszi az arcra, és mentek tovább :)

2014. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj, minden magától megy majd. Kezdétek puszival és ne aggódj akkor sem, ha néha beáll a csend. De hidd el, hogy minden megy majd magától, semmit nem kell erőltetni! :)) sok sikert ;)
2014. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!