Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija! Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Nem akarom elrontani, mivel sokat jelent nekem az illető. Akinek van tapasztalata attól kérdezem, hogy mikre figyeljek oda? Legyen-e fizikai érintkezés? "Nagyon jól nézel ki" vagy "nagyon csinos vagy" -ot mondjam inkább? Kísérjem-e haza a randi után? Mit tegyek a kínos csend elkerülése érdekében? Jegyezzek meg mentő témákat, az ilyen helyzetekre? Kérlek írjatok pár fontos dolgot. 16 / F

Negatív kommentelők kíméljenek.



2013. máj. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
figyelj a fütykösre. Csak akkor ágaskodjon, amikor muszáj!!
2013. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hozzátok hasonló hulladékokat kellene valahogy megszűrni ezen a honlapon.
2013. máj. 26. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd amire gondolsz,ne agyald túl a dolgokat. Egyszer dicsérd meg, de többször ne, az már kínos, és rámenősnek tűnhet. Fizikai érintkezést illetve, szerintem az elején puszi-puszi alap. Személy szerint nem szeretem, ha hazakísérnek, hacsak nem hajnal 2 van,de ezt mindenki máshogy gondolja. Viccelődj sokat,add önmagad, így a csaj is jobban fel tud oldódni.

17L

2013. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elsősorban ezeket amiket itt leírtál gyorsan is felejtsd is el mindet......

ha ennyire megtervezed h mitfogsz mondani stb annak nem lessz jó vége, ráadásul az túl komoly lenne, hagyd hogy magától alakuljanak a dolgok ott tudni fogod mit kell tenned.. és ne legyél ennyire komoly, légy spontán ..

a lányok amúgyse nagyon szeretik az ilyen erőltetett randikat (szerintem) előző barátommal első randink az olyan volt hogy elmentünk egy parkos részre sétáltunk aztán leülltünk egy padra és elöttünk mászott egy kis gyerek meg az anyja és elkezdtünk rajtuk röhögni hogyan bénáztak és akkor szinte megfeledkeztünk mindenről és jobbnak éreztem a társaságát is mint ha csak komolyan beszélgettünk volna szóval a humor nagyon fontos, nevettesd meg.. de persze ne ilyen hülye szőkenős vagy mórickás viccekkel.. és hidd el befogsz nála vágódni.. és ne mondj olyat h csinos vagy.. nem kell ennyire..főleg nem első talin. elég annyi h jó a felsőd vagy jó a hajad. nem kell túl nyáladdzani.. és legyél udvarias, de ne unalmas. esetleg ha jobban elengedi magát és látod h kedvel eleinte fogd meg a kezét és akár egy szájra puszi is szóba jöhet vagy akár nyelves (ahogy jobban szereted) a lényeg h ne csak végig sétáljatok mert úgy nem lehet rendessen beszélgetnü üljetek le valahova és úgy. és ha kínos csend van csak kérdezz rá valamire vagy viccelődj

2013. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!