Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mire figyeljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mire figyeljek oda? És mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl szerencsés a lányoknál ezért ha ciki ha nem nem volt még normális kapcsolatom. Most beszélgetek msn-en már picit több mint 2 hete egy lánnyal a suliból de még személyesen nem találkoztunk. Nagyon tetszik és már mondtam is neki. Írtam neki 1-2 verset is és kaptam is vissza tőle verseket. Elhívtam randira is de most érettségizik így arra kell tanulnia de megígérte, hogy utána talizunk. És itt jön a para része, hogy nem tudom, hogy mit kellene csinálnom első randi alkalmával. Mi lenne a megfelelő helyszín a randira? Esetleg vegyek-e neki valamit pl.: virágot? Meghívjam enni 1 fagyit vagy meginni 1 üdítőt? Első randi alkalmával mi lenne a legjobb téma amit fel lehetne hozni? Msn-en már elég messzire eljutottunk de ügye az nem ugyan az mint szóban. Légyszíves csak normális válaszokat írjatok mert ez eléggé fontos nekem.

Én 17. a Lány 19-lesz!!!


2011. jún. 14. 17:09
 1/5 Joy Turner ***** válasza:
Virágot vihetsz neki, de ne állíts oda egy hatalmas csokorral, se rózsával, csak valami egyszerű virággal, például egy szál tulipánnal. Hívd el fagyizni, sétáljatok. Nem kell túlbonyolítani az első randit. Majd a következőt. :) Téma meg bármi jöhet, ami titeket érdekel, hobbi, suli, család, barátok, vagy más egyéb.
2011. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak az számít, h külsőre tetszel-e neki élőben is.
2011. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első randin semmi ajándék, se virág se semmi. Talán majd a negyediken.
2011. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azért 1-2 jó tippet elfogadok, hogy mégis mit csináljak :)

Megfogjam a kezét vagy ilysmi?

2011. jún. 15. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
ha rám hallgatsz megkeféled nagyszünetben.
2011. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!