Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan csajjal akinek szép az arca meg kedves meg minden de kicsit duci?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 18:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%

én 164 cm vagyok és áltba olyan 75kilós soktam lenni,és 65 kilónak szoktak általában nézni,mert olyan az alkatom.Nehezek a csontjaim,kicsit vállas vagyok.De kerek jó popóm,és normál méretű a mellem.Van némi hurkácskám,és szép formás combom,vádlim.Eddig mindenkinek bejött:))) és nem vagyok duci!van némi plusszom,de amikor nem tetszem magamnak áltba fogyózok és lemegyek 68 kilóra,arra meg már mindenki ajnározza,h túl sovány.Szóval kg/cm alapján nem lehet megmondani,milyen lehetsz!

A gyógyszertári mérőgéptől meg agyérgörcsöt kapok,mikor kiírja,hogy 27 kiló a súlyfeleslegem,és sok a bmi-m:)

A ruhaméret a lényeg:)

2010. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
ezt kép nélkül nehéz eldönteni
2010. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem gáz, ha az én véleményemet kérdezed, de sokkal fontosabb, ha Neked bejön, akkor ki ne hagyd a lehetőséget, még akkor sem, ha valaki azt mondja, hogy fúj, nekem nem jön be a csaj. Lényeg, hogy Neked testszik, elvégre az ember nem aszerint választja a társát, akit a környezete is elfogad, hanem a saját ízlése szerint.

Ne habozz, járj vele! mit nem adnék most én is egy csajért!

2010. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
57%
yes.
2010. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
83%
igen, ha kedves és szép akkor miért ne? Nálam nagyon fontos a viselkedése, természete is és nem csak a külső. :)
2010. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%

én kicsit dundi vagyok de mindig van barátom és senki nem panaszkodott sőt mindig mondják hogy szép vagyok :) és szertnek

bennem is van hiba és benük is én úgy szeretem ő me gengem így :)

2010. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
80%

Nekem volt ilyen barátnöm pont szinte olyan volt mint Liptai Klaudia Gyönyörü arc és kicsit duci formás de nagy mellekkel amit én szeretek naon

és most már sajna hogy nem vagyok vele szépen lefogyott és bomba nö pont mint Claudia ö is le van fogy va sajnállom hogy vége lett nagyon szerettem

2010. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%

Szia!!!én csak 160 cm vagyok, és ez mellé általában 65kg.most híztam, így 72 vagyok...de tudod mit??szép és lassú fogyókúrával leadom...és nem érdekel, én 60-65-72kgosan is ugyan annyira tetszem a környezetemnek. Nem vagyok elégedett magammal, nincs rá okom. DE. A pasik 70%-ának tetszem. Arányosan vannak rajtam a kilók, szép,nagy mellek, szép arc, nagy szemek...ez is sokat számít...lehet, valaki a szemedbe szeret bele, mosolyodba...és a legfontosabb: érezd magad jól a bőrödben.tudom, hogy nehéz, tapasztalat, de sikerülhet.

És a legszexibb egy magabiztos nő. Nézd csak meg Beyoncé vagy J.Lo hatalmas hátsóját,stb...szall fejet felemelni, és le kell sz*rni azt, aki bánt. Igaz a mondás, hogy az bánt, aki irigy...


L19

2010. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat=)
2010. febr. 5. 19:11
 30/34 anonim válasza:
én nagyon szivesen sőt ilyen párt is keresek magamnak :) csak nemtalálok!!imádom a duci szép lányokat!!ha gondolja valaki irjon szivesen ismerkedek:)
2010. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!