Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép arcú duci lány vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép arcú duci lány vagy vékony alkatú de kevésbé szép arcú lány?

Figyelt kérdés
Ezt inkább a tizenéves fiúktól szeretném tudni de a többiek válaszát is várom :D
2009. dec. 13. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
A duciság leküzdhető.
2009. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
a vékony pedig hízlalható :D
2009. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Egyik sem.
2009. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem inkább a széparcú...
2009. dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
ha az arca nem fog meg eleve esélytelen hogy bármi komolyabbat érezzek iránta, az arc nekem nagyon sokat számit, ha annyira van benne valami még az se baj ha duci, de csak ha duci! nem kövér... meg egy kövér lánynak általában az arcán is látszik hogy lenne mit leadnia és akkor már ugye az arca se fog tetszeni, szóval lényegében igen, ha az arca tetszik akkor nem számít ha duci :)
2009. dec. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem meg az, aki tesz azért, ha nem tetszik saját magának....
2009. dec. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mit jelent az, hogy duci. Ha annyira, hogy felvállalhatatlan, akkor nyílván esélytelen. Ha már "nagydarab", akkor is. Ha van egy kis felesleg rajta, az oké. A kevésbé szép arcú meg elmehet a búsba, menjen ki Afganisztánba. Tűnjön el az országból!
2009. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:
Szép arc fontosabb, bár az sem mindegy azért mennyire duci az a lány, mert pl. hiába a szép arc ha a feje látványosan ki van kerekedve és lóg a toka.
2009. dec. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak szex, akkor inkább a vékony, ha komolyabb, akkor a duci (a két lehetőség közül).
2009. dec. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

ezeket azért tök jó olvasni :)

Duci lány vagyok állítólag eszméletlenül szép arcal..és csillogó kék szemekkel ^^..és szerintem is szép arcom van..bocs ego.

miután folyton megkapom h dagadék az osztályomtól kapom is az ellenvéleményeket...és városba vagyok rendesen szólítgatnak le a srácok azért..volt aki helybe szerelmet is vallott XD;)(oké azért rendesen idősebbnek nézek ki a koromnál)...2 sráccal is jártam..de ha akarnám most minden ujjamra lenne egy pasim XD

(de küzdök azér hogy vékony legyek szép arccal)

szal kérdező ha te vagy a duci és széparcú (sztem te vagy) akkor nyugi szép arcal vagy mosolyal sokkal de sokkal szebbek vagyunk mint egy vékony de brutál fejű csaj xD;)

egyébként mennyi idős vagy?

2009. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!