Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne ázsiai fiukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ázsiai fiukkal találkozni, randizni?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta csak ázsia érdekel, és az Európai fiuk sosem vonzottak, sőt...Viszont az ázsiai férfiak annál inkább. Szerintetek van esélyem találkozni esetleg randizni velük valahol? Budapesti lány vagyok és 19 éves.

2014. nov. 4. 15:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
64%

Engem meg a japán csajok izgatn(án)ank.

Nem véletlen, hogy szerte a világban sok férfi japán nővel él...

(apropó: Japánban pénisz-napot is ünnepelnek!)

2014. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kini :)) ***** válasza:
75%
Pesten élsz, szerintem simán megvan az esélyed rá :)
2014. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
85%
En kinai szarmazasu vagyok, de engem pl zavar ha egy lany kapcsolatot szeretne csak azert mert azsiai arcom van, nem is ismer meg semmi. Azt tudom tanacsolni hogy koltozz ki azsiaba 19 evesen egyaltalan nem keso, kinaban ajanlom Pekinget, Shanghait es Shenzhen-t vagy Japan is jo, Korea, habar az emberek nagyon kedvesek, de ott kevesebb a lehetoseg.
2014. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
83%
Ázsiai vagyok és nem zavar, engem a magyar/európai lányok vonzanak. Budapesti vagyok.
2014. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz de itt pesten a belvárosban nem telik el szinte fél óránként látok ázsiaiakat :) csak menj ki az utcára
2015. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!