Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten megismerem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismerem egy srácot, de félek vele találkozni! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Interneten ismertem meg alig egy hete. Ő már találkozni szeretne, de engem megijesztett a hosszútávú kijelentéseivel. Megkedveltem tényleg, sokat gondolok rá meg minden. De egyre jobban tartok a vele való 1. találkozástól. Nem tudom mit csináljak félek vele találkozni . Nektek mi a véleményetek??
2014. nov. 3. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha küldesz róla képet, megmondom neked, hogy szimpatikus-e, vagy sem, hogy megbízhatsz-e benne.
2014. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha félsz tőle a talitól akkor várj vele
2014. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem is azzal van baj hosszú távra tervez csak túl gyors pár nap ismeretség után és 18 éves vagyok ezek a tervek pedig elbizonytalanítottak
2014. nov. 3. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hét netes ismertség = a semmivel. Várj vele kicsit,de ne hónapokat mert ha belebolondulsz és esetleg semmi nem lesz össze fogsz törni. Tapasztalat :)
2014. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én javaslatom. Mond meg neki, hogy várjatok még egy két hetet a találkozással. Ha erőszakoskodik, akkor ne találkozz vele, ha belemegy, várjátok ki az időt, utána NYILVÁNOS helyen találkozz vele, olyan helyen, ahol sok ember van, és ne maradj vele kettesben.
2014. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!