Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem lehet megmondani egyenesen, ha nem akartok találkozni valakivel?

Figyelt kérdés
Miért jó az, hogy inkább beleegyeztek a randiba, aztán lemondjátok? Miért kell a másik idegeit és idejét húzni?
2014. okt. 9. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában akarnak ők talizni, csak nem mernek. Internetes ismerkedésről van szó?
2014. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem mernek?
2014. okt. 9. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig megmondtam, persze tippelj ki volt utána a gonosz, válogatós ribi?
2014. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát 2-es nyilván én sem örülök a visszautasításnak, de még soha nem haragudtam érte. Ellenben ha az embert hitegetik hetekig és húzzák az idejét, na az vérlázító.
2014. okt. 9. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem hitegetek,ellenben interneten baromi könnyű valakit ragaszkodóvá tenni és manipulálni.


Én inkább visszavonulok és azt mondom, bocsi, de most jelenleg nem fér bele semmi az életemben a netes beszélgetésen kívül.


Ha akarok találkozni,akkor meg már nagyon megválogatom és mondom is persze.

2014. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja csak még egy jótanács, akivel mindennap mondjuk beszélsz 1-2órát, azzal 1hét után már KELL találkozni.


Hetekig nehogy várj bárkire is,mert az már szánalmas kategória és le kellett volna essen a tantusz....

2014. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én mondjuk most elsősorban nem a netes ismerkedésről beszélek, hanem a való életbeliről.
2014. okt. 9. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg kis bunkó csaj van!
2014. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan, hogy egy lány akar találkozni, csak úgy jön ki a lépés, zűrös épp a magánélete, stb., hogy az a srác kerül a prioritási lista végére, akivel még "csak" ismerkedős fázisban van. Egyáltalán nem találkoztatok még? Mert az mondjuk lehet gyanús. De ha volt már 1-2 találkozó és akkor azt láttad, hogy mosolygós, jól érzi magát, akkor szerintem nincs okod aggódni. De talán próbáld megbeszélni vele, hogy mi az oka annak, hogy ennyire elfoglalt, lehet olyan gondok vannak a háttérben, amire nem is gondolsz most. Vagy ha esetleg nem rég szakított valakivel, akkor nyilván több idő kell, míg újra kezd megbízni a férfiakban és nyitott lesz az ismerkedésre.
2014. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!