Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Ma pont két hete beszélek egy lánnyal Facebookon. Tegnap elhívtam, hogy találkozzunk valamikor, de azt írta, hogy nincs ideje se hétköznap, se hétvégén. Aztán rá 5 percre ír, hogy ha meglátom esetleg az utcán akkor menjek oda hozzá, és akkor lehet róla szó, hogy utána találkozzunk. Szóval nem értem. Tök jól elbeszélgetünk meg úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki meg minden. Nem tudom, esetleg nem lehet, hogy fél vagy valami? Mert írt olyat is, hogy nem szívesen találkozik csak úgy idegenekkel. (16 éves.) De akkor nem tudom miért írta azt,hogy menjek oda hozzá ha meglátom...

De arra, hogy összefussunk az utcán nem látok túl sok esélyt. Szóval valami tipp esetleg, hogy megismerkedjünk jobban?


2014. szept. 28. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
ne éld bele magad ebbe az egészbe, valszeg nem jössz be neki vagy valami más gondja lehet! De mondok neked valamit ha ennek a lánynak bejönnél alig várná hogy találkozhasson veled! ez meg tipikus csajos dolog hogy nem jönne veled soha össze, de azért még "rajongónak" jó lennél ha nincs senki a láthatáron.
2014. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!