Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát,13 nap múlva fogok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát,13 nap múlva fogok egy lánnyal találkozni, és félek. Mit csináljak? Mire figyeljek oda? És, ha smárolni akar?

Figyelt kérdés
Nos.. A lényeg,hogy eddig nem nagyon találkoztam lányokkal, és most van egy, aki nagyon tetszik. Attól félek,hogy beégek, vagy nem lesz téma.. Megleszünk illetődve.. Vagy,ha smárolni akar.. Már neki volt barátja, de nekem még nem volt b.nőm.. Ami, komolyabb is lett volna egyszerű "gyerekszerelem"-nél. Szóval.. Mire ügyeljek? Mi számít sokat? Nők válaszát is szívesen várom! Köszönöm előre is! 15F

2014. aug. 4. 22:51
1 2
 1/15 KnightBalazs ***** válasza:
Kb ugyanebben a cipőben járok. De tudom hogy minden rendben lesz és egy fantasztikus randink lesz.
2014. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
majd belejössz. Nem kell aggódni emiatt. Ha amúgy is van köztetek valami szikra, akkor jó lesz.
2014. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó neked. :D Bár, annyi kimaradt,hogy rohadtul össze illünk, szerintem, mivel eléggé sok a közös bennünk. Bár, van pár nézőpont amiről szoktunk vitázni, de végül mindig jókat röhögünk egymáson.:D
2014. aug. 4. 22:55
 4/15 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha a beszélgetés nem akadna el. Ha nincs téma, kérdezd magáról, zene, kaja, hobbi, film, mindig reagálj is rá, azt te isszereted, nem tetszik, nem ismered stb.

Hol fogtok találkozni és mit terveztek?

Ha smárolni akar, hagyd magad:-)

2014. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen meg lesztek illetodve, igen nem lesz egy ideig tema! De fel-1 ora es felooldottok!
2014. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát, most beszélgetjük.:D Elsősorban kicsi séta, beszélgetünk, gondoltam rá,hogy elmehetnénk valamit megenni, ő végülis benne van. :D Csak.. Nemrég, olyan.. Bő 1-2 hónapja lett vége egy kapcsolatának, ami 6 hónapig tartott. Az lehet akadály,hogy én.. A legjobb barátja vagyok? Bár, randinak tervezzük,hogy feljebb jussak a ranglétrán, de ez majd okozhat problémát?
2014. aug. 4. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább előny, és 6 hónap egyáltalán nem sok.
2014. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg 13 nap múlva hogy mi lett!!! Légyszi! *.*
2014. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Beszélgess vele és nézz a szemébe :D
2014. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól van, leírom! :D És köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 5. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!