Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan ezért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ezért nem akar velem többet találkozni? És még ő van megsértődve?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy sráccal. Tetszettem neki külsőre nagyon és jókat beszélgettünk. Nem vagyok tökéletes de viszonylag jól nézek ki és művelt vagyok, szóval velem van téma bőven. Vannak céljaim. Jó egyetemre akarok menni. Ez a srác hasonló ilyen szempontból hozzám. Tök jól elvoltunk aztán egyszer csak közölte, hogy neki ez nem megy tovább. Igazából én is tudtam, hogy járni nem fogunk mert azért olt pár dolog ami zavart benne, de úgy gondoltam adok neki esélyt hátha megtévesztett.

Na és amikor mondta, hogy hagyjuk akkor mondtam neki, hogy én is épp ezen gondolkodtam. És szerintem ezen megsértődött. Vagyis azóta ha meglát kb. letudna hányni. Pedig nem bántottam meg nekem kellene haragudnom rá, hogy nem is adott esélyt, hogy még jobban megismerjük egymást.

Ja és mostanában próbál randizgatni lányokkal de azokkal a fajtákkal akik sötétek mint az éjszaka. Most azokkal miről beszélget?

Nem féltékeny vagyok meg annyira nem érdekel. Csak azt nem értem, hogy egy pasi komolyan képes egy lányt ott hagyni mert legalább annyira értelmes mint ő? És képes megsértődni azon ha a lány bevallja, hogy már ő se akart vele találkozni???


2014. jún. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik zavartak benne?
2014. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Megsérül az egója.

Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, ez csak őt minősíti.

2014. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis hisztigép. Ne foglalkozz vele.
2014. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerette volna a kis nyomi, hogy azért téged egyen a fene utána. a férfiegót megsérteni bizony halálos bűn, gyermekem. :)
2014. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!