Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barátságot akar? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátságot akar? Vagy csak túl félénk?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Van egy srác akit január óta ismerek. Nekem kezdettől fogva tetszik, de lehet hogy ő csak barátként tekint rám. Suliban hetente beszélünk, facebookon kb kétnaponta. Már kétszer voltunk moziban és egyszer elhívott sétálni egy parkba. A mozizás nem teljesen az ő ötlete volt, rá kellett vezetni de utána ő hívott el. Sajnos nem történt semmi, se egy csók se egy kézfogás de még egy ölelés se. Szerintetek nem akar tőlem semmit vagy csak fél lépni? Nem egy népszerű menő srác, inkább a csendesebb fajta. Egy hónappal idősebb nálam de mégis egy évfolyammal alattam jár (évvesztes) lehet hogy ez zavarja?

Mit tegyek hogy merjen lépni, vagy hogy kiderüljön hogy mit szeretne?


2014. jún. 1. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Egy srác soha nem akar csak barátságot.
2014. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valószínű, hogy félénk, vagy nem tudja, hogy bejössz neki. Próbáld meg simogatni, vagy ilyesmi, hátha észbe kap.
2014. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy mikor mentek valahova kettesben, adj neki puszit üdvözlésképpen és elköszönésképpen.
2014. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy neked tetszik.
2014. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, szerintem csak félénk, adj neki egyértelmű jeleket, de azért ne rohand le :)


Jaguar_Warrior ezzel a kijelentéssel nem értek egyet! nekem van egy olyan lány barátom akivel össze kéne jönnöm többek szerint, de én ezt a barátságom nem áldoznám be egy esetleges kudarcért vagy egy egy éjszakás kalandért! kizárólag barátságot szeretnék tőle és nem mennék túl ezen! és ezt ő is tudja :)

2014. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Az a baj hogy én se vagyok egy bátor típus..meg nem szeretném ha nyomulósnak tartana.

2014. jún. 1. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, az más. Ott már valamilyen úton-módon kialakult barátságról van szó amit nem akarsz felrúgni. Nem ismerem a pontos körülményeket de valamiért így lett.

Viszont egy egyedülálló srác akinek nincs barátnője és be is jön neki külsőre a lány biztos nem csak barátkozni akar még, ha úgy is tesz.

2014. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!