Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy pasi, akivel kb 1 éve találkoztam, és akkor mondhatni volt köztünk valami, néha találkoztunk, de nem volt túl komoly a dolog, mert nekem akkor elég zűrös időszakom volt, és nem vettem túl komolyan. Ezért utána összejött egy másik csajjal, de azért beszéltünk néha, meg a haverjai is mondták hogy egy csomót beszél rólam. Most viszont szakított a barátnőjével (valószinüleg) és rámírt hogy mivan velem, és azóta dumálunk sűrűbben. Na és most nem értem, hogy mit szeretne, mert kérdezgeti, hogy megyek-e valahova pl hétvégén este, stb, de elhívni nem hív el. Egyszer összefutottunk este, de ő csak köszönni jött oda, aztán haza kellett mennie. Viszont utána írtt, hogy ne haragudjak h így alakult. De ha meg nem akarna semmit, akkor minek írt? Mert kb 1-2x beszéltünk az elmúlt egy évben. Azt tudom, hogy régen nagyon bejöttem neki. Lehet még esélyem? Lehet hogy azért nem hív, mert tavaly nem akartam semmit, és most nem mer? Vagy még nem heverte ki a szakítást és nem akar egyből mással lenni? Az gáz, ha én hívom el ugye? Nem akarok nyomulni, főleg ha esetleg már nem is akar semmit.

23/L


2014. máj. 26. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most is tetszel neki, nyiss felé aztán majd meglátod. Nem gáz ha te kezdeményezel.
2014. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer te már nem-et mondtál, most neked kell kezdeményezni, ha megváltozott a véleményed. Nem lát bele a fejedbe, a legutóbbi helyzetet veszi mérvadónak.

Ha akarsz tőle valamit, akkor tegyél érte, ő már megtette amit lehetett.

2014. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejteni akarja az exet...
2014. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát így konkrétan nem utasítottam vissza, csak szerintem nem voltam annyira lelkes meg mikor hívott nem mindig értem rá. De most meg szerintem jeleztem neki h nyitott vagyok ra, kerdezte, hogy mikor szoktam raérni es erre válaszoltam is, szerintem ez elég egyértelmű. Meg mostanában többször is én írtam rá... Ebböl gondolnia kell, hogy én akarok valamit nem? Lehet pont az a baj, hogy ugy erzi hogy en nyomulok és ö mar nem akar semmit :/
2014. máj. 26. 11:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy most azért nem ír már 1 hete, mert azt várja, hogy én kezdeményezzek (amit szerintem már megtettem, mert többször is én irtam rá, meg mondtam hogy ráérek), vagy pedig azért nem mert rájött, hogy nem akar tőlem semmit..
2014. máj. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!