Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítsééééééééég 2. rész (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééééééééég 2. rész (? )

Figyelt kérdés
Na szóval volt 1 lánnyal a tegnapi nap folyamán 1 találkám ami nagyon jól sikerült de nem tudtam le kapni.Mesélt nekem hogy nem 1 fiú barátjával romlott meg emiatt a kapcsolata mert szerelmes vallott neki vagy le akarta kapni, tehát el ment a kedvem attól hogy megcsókoljam mert félek velem is ez lenne.Szerintetek ha 2. "randi" végén megkérdem hogy ha megcsókolnám mi lenne a reakciója az úgy béna? Válaszotokat előre is köszönöm :)

2014. nov. 2. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, béna. Vagy mondd el neki, hogy szimpatikusnak tartod, vagy csókold meg, de semmiképp ne kérdezz rá, hogy megteheted-e.
2014. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. tudja hogy szimpatikusnak tartom 2.mert az jobb ha lekapom aztán utána még barátok sem leszünk? :)
2014. nov. 2. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
# 2: Igen, mert nem a barátja akarsz lenni, hanem a faszija. Ezt tartsd észben!
2014. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Le akartam kapni a végén de olyan volt mintha el húzta volna a fejét és csak 3 arca puszi lett belőle.Mert szerintem ő csak azt hiszi baráti közeledés az enyém vagy én nem tudom elég nehéz :D
2014. nov. 2. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor módosítok. Ne azt mondd el neki, hogy szimpatikusnak tartod, hanem hogy többet akarsz barátságnál. Én erre gondoltam, és nem arra, amire te. Vagy mondd el neki, hogy te kapcsolatot szeretnél, vagy csókold meg, de ne kérdezd meg, hogy megcsókolhatod-e, mert béna. Tényleg az.
2014. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2014. nov. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!