Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátja van. De akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátja van. De akkor miért csinálja ezt? 2. rész

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem ezt a kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__16239.. Most azért tettem fel újból, mert azóta történtek dolgok, amikről ki szeretném kérni a véleményeteket.


Továbbra is úgymond ugyanaz a helyzet. Rengeteget beszélünk, buliban együtt vagyunk. Most már megtörtént a csók is. Azóta már találkoztunk titokban is. Azt mondta nekem, hogy rövid időn belül kidobja a pasiját. Bár az én helyzetem továbbra sincs tisztázva, mert mindenben nagyon bizonytalan. Nem állítottam döntés elé, inkább kivártam. A kérdésem az lenne, hogy most már kivárjam a dolgokat v sürgessem picit? Mert oké, hogy azt mondta, hogy a közeljövőben kidobja a csávót, ezt akármeddig húzhatja, mert tudja, hogy ez a hülye úgy is vár. És ugye az is meg lehet, hogy a szakítás után nem akar majd kapcsolatot, akkor viszont megint hoppon maradok. Feltehetitek a kérdést, hogy ezeket miért nem tőle kérdezem. Azért mert már kérdeztem tőle de semmire sem tud konkrét választ adni..........


egy tanácstalan 23/F


2011. ápr. 1. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, az első kérdésedet nem olvastam, de szerintem csak talomban tart a csaj :P Szerintem minél előbb hagyd a fenébe, és inkább keress valakit, aki veled is foglalkozik :)
2011. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem tudja mit akar. Szerintem mond meg neki, hogy mivel ő is jár valakivel, ha úgy adódik te is találkozol valakivel akkor otthagyod. Erre csak kell döntenie valamit. Vagy azt mondja hogy jó és akkor nem is akarta kidobni a pasiját, vagy hogy nem jó és akkor kidobja pár napon belül.
2011. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már elrontottad azzal, hogy tovább foglalkoztál vele, miután megtudtad, hogy a lánynak van barátja. Nem kellet volna ennyire belehabarodnod.A lány tökéletesen kihasználja, hogy te mindig ott vagy neki és tudja, hogy vársz rá.Nagyon rossz lehet harmadiknak lenni.Ne hagyd már hogy ezt csinálja veled, legközelebb ha találkoztok állítsd szembe a tényekkel.Egyszerűen csak tedd fel azt a kérdést, hogy most akarsz engem vagy nem? Ne hagyd, hogy rizsázzon erre vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni.Egyébként szerintem meg csak az idődet vesztegeted ezzel a lánnyal, abba nem gondoltál bele, hogy milyen lenne, ha nem vele foglalkoznál??Lehet már rég boldog lennél... de tudom, a szerelem vak.De szerintem hagyd ezt a lányt, ne fajuljanak tovább a dolgok, hidd el ez csak olaj a tűzre, neked lesz rossz.
2011. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!