Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi abszolválva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi abszolválva, szerintetek van jövője ennek a kapcsolatnak? (az érdekesebb rész lent)

Figyelt kérdés

ma volt a második randink, egy parkban találkoztunk, gyönyörű volt a lány. A városba mentünk sétálni, majd egy óra múlva leültünk egy parkba beszélgetni tovább. Volt, hogy a séta közben kiürült minden témám és felhozott valami újat. Viszont egyre felszabadultabban tudtunk dumálgatni, ami nagyon jó volt. Megvolt végig a szemkontaktus.


Viszont nem volt semmi testi kontaktus az üdvözlő és a búcsú puszin kívül.


Kérdeztem mit tervez a napokban, mondta csutortokon utazik fel bnőjéhez és hétvégén vásárban lesz, ami minden évben ismétlődik. Több napos vásárról van szó, esti utcabállal. Ott lesz és vasárnap megy csak haza.


Aztán szóba hoztam, hogy mit szólna a jövő heti találkozóhz, mondta nem tudja, mert későn jön haza vasárnap és sok tanulnivalójától pedig fél, ami a jövő hetet illeti, de beszélünk még róla.


Háromnegyed 5-ös busszal terveztem hazajönni, a parkban szólt a lány, hogy már 35 van, el fogom késni a buszt. Siettünk is, elkísért egy darabon aztán ment üzletbe, mert koleszon lakik.


úgy láttam élvezte a délutánt.


Második randi után, csak búcsú/üdvözlő puszival hogyan tovább?


Mindenképp egy következő randit kérek tőle a jövő hétre, de ezt majd csak hétvégén beszélem meg vele, vagy vasárnap este mikor hazaér, de viszont akkor fáradt is lesz, meg minden és lehet nem tudna jó döntést hozni.


Írjak neki üzenetet, vagy mi legyen? Mi a legjobb ilyenkor?



2013. okt. 8. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl komplikálod.Kívánj neki jó hétvégét, és ráérsz majd jövőhéten keresni őt a találkozó miatt.
2013. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
túlkomplikálod*
2013. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak lassan a testtel, ne irkalj folyton mint egy ketsegbeesett.

1-2 nap sms szunet, hadd gondolkozzon ö is

2013. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd őt kicsit.Kell a tér ha fáradt.És a nők fáradtan elég.. ja nem általánosítok!
2013. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!