Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elmennétek randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmennétek randira egy sráccal, ha előtte csak egyszer találkoztatok? 20/F

Figyelt kérdés
Egyik nap, 10 órát dolgoztunk egymás mellett, (sztem) jól elvoltunk együtt, és eléggé bejön a csajszi.Felvettem facebookon, de nem vagyok híve a chatelésnek egy lánnyal, inkább személyesen szeretek beszélgetni vkivel.Ha elhívnám randira, szerintetek eljönne?Ő 21-22 év körül van.

2013. okt. 8. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elmennék randira olyannal is, akivel előtte még nem találkoztam. De akkor mondjuk előtte neten színvonalas csevejeket váltottunk. Szerintem a 21. században kicsit te is ráerőltethetnél a netes csevejre, mert sok jó sülhet ki belőle - persze csak ha jó a fogalmazókád...

Amúgy meg nyilván ha bejött a srác, elmennék vele 10 óra után randira... Viszont mégjobban tetszene ha előtte beszélgetne velem akár az undok face-en...

2013. okt. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
ez hülyeség #1 a netes ismerkedés csak a szexről szól, akárki akármit mond... komoly kapcsolat nincs benne, én csak úgy hívom "netpóráz" ugyanis itt bárki bármikor nyomon követhet... adom a kérdező látókörét hogy személyesen intézi el a dolgokat, régimódi de még mindig hatásos :)
2013. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, hogy neked még csak ilyenben volt részed. :DD Nyilván én is az élő dolgokra szavazok elsősorban. Nem ez ellene akartam érvelni. De ha épp nem taliznak, miért ne beszélne vele neten?
2013. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

azért mert a neten sok a ferdítés és szerintem ezt te is nagyon jól tudod... személyesen meg meglátja az arcmozgásokat, látja mikor hazudik, mikor őszinte... ezért vagyok nagyon ellene a netes ismerkedésnek, senki nem őszinte :)

2013. okt. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elhívni.

A társkereső lányok, akik neten keresnek, nincs sok idejük mindenkivel randizni, ezért válogatnak. De mivel ez a lány nem "aktív kereső" ezért szerintem örül, hogy nem vakrandira (netes) hívod, hanem élőben akarsz vele találkozni.

2013. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze...
2013. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem hiszem, mert még nem is ismered... Bár mondjuk egy randin megismerhetnéd....

Szerintem egyszerűen menjetek el teázni, vagy kávézni, vagy mit tudom én ahol egy kicsit jobban megismerhetitek egymást.

Sok sikert :)

2013. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!