Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul elsült randi. Könnyűvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul elsült randi. Könnyűvérűnek gondolhat?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival. Ma véletlen összefutottunk pedig péntekre volt megbeszélve a randi..

Megkérdezte hogy felmegyek-e a lakására megihatnánk valamit, ebbe belementem.

Ültünk az ágyon az igazsàg hogh izzot köztünk a levegő.


Na és elkezdtünk csókolózni s akkor tértem magamhoz mikor kicsatolta az övem. S akkor rögtön elvettem a kezét és abba hagytuk. /Megértette s azután is történt egy csók na és azt mondta jogy örül hogy leállítottam mert nem gondolkodott. Aztán még beszéltünk interneten. Azt mondta hogy sokat gondol rám én vagyok sz aki kell neki. Nagyon vàrja hogy felhívjon hogy hallja a hangom.


2013. okt. 7. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Ellenkezőleg! Nem tart annak. Ettől függetlenül próbálkozni fog. De várj, míg szerelem lesz belőle. Addig nem éri meg, hiszen nem vagyunk ösztönlények csupán, hiába sugallják a médiában. A fiúk is a normális lányt keresik.
2013. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy 14? :)


Nem, nem tart ettől könnyvérűnek, hiszen nem adtad magad... Viszont ha belemész, azzal se csinálsz semmi rosszat, bűnt! 19-20 évesen vagy afelett senki se kövez meg téged, ha esetleg belemész önszántadból olyan dolgokra, amikre ingerenciád van. Mindenki azt csinál amit akar, úgyse fogsz mindenkinek megfelelni! Ha hamar adod magad az a baj, ha sokáig húzod az a baj, így szereted az a baj, ha úgy szereted az a baj. Csinálj mindent úgy, hogy a lelkiismereted nyugodt legyen. Ha neked attól lesz nyugodt, mert visszafogtad magad, akkor valószínűleg nem álltál készen erre, kész.

2013. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Próbálkozni fog..A második randin már nem fogja megköszöni hogy leállítod.
2013. okt. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha a második randin már nem fogja megköszönni, hogy leállítod, akkor örülj annak, hogy időben kiismerted, hogy te csak arra kellettél neki, hogy levezesse a biológiai feszültségét, és nem akarta jobban megismerni a személyiségedet, vagyis nem TE magad kellettél neki.


Amelyik fiú már az első, vagy a második randin le akar fektetni, az eleve nem is akar tőled mást.

2013. okt. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem-nem, dehogy! Úrihölgynek gondol téged, azért akart már a legelső randin megbaaaa...
2013. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Amelyik fiú az első vagy második randin sz*xelni akar, az nem is akar mást???

Itt vagyok, mint élő példa. Előtte sose volt egyéjszakásom de a férjemmel az első "randin" nem tudtunk ellenállni egymásnak, és megtörtént, csodálatos éjszakát töltöttünk együtt. Utána még párszor ismétlődött. Nem sokkal később rájöttünk, hogy minket az ég is egymásnak teremtett, és járni is kezdtünk.1 hónap után összeköltözés, 4 hónappal később eljegyzés, utána 2 év 3 hónapra esküvőnk volt idén augusztusban, babát jövőre tervezünk. Még mindig imádjuk egymást, komolyan gondoljuk az örökkön-örökkét :) Persze nem mondom, hogy ez az általános, de ilyen is van. Mindamellett, jól tetted kérdező, hogy nem sietted el a dolgot, és biztosan gondolom, hogy nem tart könnyűvérűnek.Remélem Neked is eljött az igazi :) Én drukkolok Nektek :)

2013. okt. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem ugyanaz vagyok, mint az utolsó, csak szintén 83%, de én vagyok a 2.


Engem csak az akadályozott meg, hogy az első héten lefeküdjek a párommal, hogy menstruáltam. 2,5 éve járunk!


Nem azt mondom, hogy ez mindig így van, de nem kell mindenkit rossz szándékúnak tartani, ha hamar meg akar fektetni.

2013. okt. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Ne agyalj ilyesmin! Ezután is akar veled találkozni, tehát semmi gond. Maximum beszéld meg vele, hogy nem akarsz semmit elsietni, lassítsatok a tempót.

A mi első randink a férjemmel nagy szexparty-ban végződött a lakásán. :D

2013. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

Ezek után inkább egy begyepesedett, gátlásos, karót nyelt, buta libának tart, nem könnyűvérűnek.


Nekem is volt ilyen lánnyal dolgom, annyira önbizalomhiányos volt, hogy dadogott meg nem akart velem lefeküdni, mert én akkor biztos könnyűvérűnek meg r*bancnak tartanám őt, ha lefeküdnénk. Na, 3 randi után el is ment tőle a kedvem, annyira szerencsétlen volt szegény teremtés, pedig ha nem ennyire szánalmas, akkor összejövök vele.

2013. okt. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem sem tart annak.

Inkább érintheti rosszul az, ha látja, hogy a késztetéseidet akarattal felülírod, mást mutatsz, mint ami van, és ilyen módon tudatosan "játszol" vele.

2013. okt. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!